Načítám...
Tendon lano Hattrick 8.6

Dynamické lano certifikované jako poloviční a dvojité. Dobrá ohebnost a odolnost vůči oděru.

Cena od s DPH:
1 542 Kč
Cena od bez DPH:
1 274 Kč
Cena s DPH:
1 435 Kč
Cena bez DPH:
1 186 Kč
Barva:
Nejprve je třeba zvolit parametr: Barva
Délka:
Nejprve je třeba zvolit parametr: Délka
úprava:
Nejprve je třeba zvolit parametr: úprava
Dostupnost:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Skladem:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Tendon lano Hattrick 8.6 

 
Dynamické lano certifikované jako poloviční a dvojité. Má specifickou konstrukci jádra - paralerní příze, mezi kterými je propletené PA opředené vlákno. Díky této konstrukci se snižuje posuv opletu a je zaručena kompaktnost jádra. Oplet lana je tvořen SBS pletením, které zaručuje dobrou manipulaci, lepší ohebnost a vysokou odolnost vůči oděru.  Hattrick 8,6 je v prodeji ve dvou barvách (zelená nebo oranžová) a ve dvou úpravách: Standard a Complete shield, jejichž vysvětlení naleznete níže. Toto lano má unikátní technologii zakončení lana, kdy je v posledních 15mm délky jádro spojeno s opletem v jeden kompaktní celek. Lano je opatřeno programem TeNote, který efektivně umožňuje identifikaci, značení a evidenci lan. K dostání v délkách 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 100 a 200m. 
 
Parametry produktu Tendon lano Hattrick 8.6:
Typ: dynamické lano, poloviční, dvojité
Max. rázová síla: 5,7kN
Průměr lana: 8,6mm
Hmotnost: 50g/m
Počet UIAA pádů: 6
Statické prodloužení: 10,2%
Dynamické prodloužení: 34%
Uzlovatelnost: 0,9
Posuv opletu: -0,1%
Certifikace: CE 1019, EN 892, UIAA
Barva: zelená, oranžová
 
 
Úprava Standard: Zdokonalená základní úprava dynamických lan. Nový technologický postup, který umožňuje nanášení impregnace už při standardní úpravě lan. Výsledkem je prodloužená životnost lan TENDON.
Úprava Complete Shield: Maximální stupeň ošetření lana s vysokým účinkem voděodolnosti, oděruvzdornosti. Novou progresivní metodou NANOTECHNOLOGY je na oplet i jádro lana nanášen TEFLON® Eko ve velmi malých částicích, které vytváří na celém laně téměř nepropustnou ochrannou vrstvu proti vodě, prachu a jiným částicím, které by mohly oplet či jádro lana poškodit. COMPLETE SHIELD je nová impregnace, která výrazně zvyšuje celkovou životnost lan TENDON.
 
SBS pletení: Systém jednoduchého pletení, kdy je každý pramen do opletu vplétán samostatně. SBS konstrukce opletu zvyšuje odolnost lana proti oděru a zlepšuje mechanické vlastnosti – ohebnost.
 
Poloviční lana: Jednotlivá lana se upevňují střídavě do postupových jištění. Tento systém snižuje riziko přeseknutí lan padajícími kameny a poskytuje maximální bezpečnost ve vysokých horách a při těžkém lezení.
Dvojitá lana: Používají se vždy stejná lana v páru a mají společné jistící postupové body. Dvojitá lana zaručují vysokou bezpečnost zejména při klasickém lezení ve vysokých horách.
Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Hodnocení
Průměrné hodnocení 0/5
Hodnoceno 0x
  • 1 0x
  • 2 0x
  • 3 0x
  • 4 0x
  • 5 0x

Zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Vaše hodnocení zboží

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

Poptávka