Zboží skladem expedujeme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA!.
Načítám...
Mistrovství Evropy ve stromolezení 2023 rozhodn...
  Zpět na úvod

Datum 21. 6. 2023

A my budeme u toho! Od 29. 6. do 2. 7. v zámeckém parku Budmerice na Slovensku.

ETCC_2023.png

Sezóna stromolezeckých závodů je v plném proudu a my už se nyní připravujeme na Evropské mistrovství ve stromolezení 2023, které se koná již od 29. 6. do 2. 7. u našich sousedů na Slovensku. Šampionát proběhne v zámeckém parku v Budmericích, kde se pravidelně koná i Slovenské mistrovství ve stromolezení. Samozřejmě nebude chybět reprezentační tým z Česka, který se skládá ze stromolezkyň a stromolezců, kteří obsadili vítězná místa na letošním MČR ve stromolezení. Jedná se o Anna Gregořicovou a Anna Pětovou dále o Davida Sedláka, Jiřího Vodu a Petra Chmiela. My, tým worksafety.cz se těšíme na jistě skvělé výkony českého týmu, který budeme na místě podporovat na 100%!

Více informací k Evropskému mistrovství ve stromolezení naleznete na oficiálních stránkách ETCC 2023 a na facebookové stránce THE EUROPEAN TREE CLIMBING CHAMPIONSHIPS.

MČR_stromolezeni_23_106.jpg

Na letošním ročníku evropského šampionátu nás a naši pojízdnou prodejnu = "kočovný cirkus" naleznete v blízkosti disciplíny "Záchrana zraněného", které jsme podporovateli a sponzory. Těšit se můžete na maximálně vybavenou prodejnu, ve které nebudou chybět nejnovější abro vychytávky, jako DMM karabina na motorovku Mega Vault nebo ISC shackle UltraLink. Všechno vybavení si tak můžete prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži.

Pokud plánujete cestu na ETCC určitě se za námi zastavte, rádi vás s worksafety.cz týmem uvidíme.

MČR_stromolezeni_23_107.jpg

Zkuste štěstí a získejte slevu na nákup

Co více, nebude chybět ani naše soutěž, ve které otestujete svoji zručnost v nahazování. Není to nic složitého, stačí, když sáček prohodíte skrze jeden z kruhů. Každý z kruhů představuje slevu na nákup a pozor, slevy se sčítají. Vaše štěstí vám může přinést až 30% slevu z celkové částky. 

A když vám štěstí nebude přát, tak si minimálně můžete dát s námi dobrou kávu. Zveme vás! :-)

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz