Zboží skladem expedujeme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA!.
Načítám...
Bezpečnost na prvním místě, aneb worksafety.cz ...
  Zpět na úvod

Datum 17. 10. 2023

Od 24. do 27. října se koná mezinárodní veletrh A+A v Düsseldorfu, který se zaměřuje na bezpečnost a ochranu při práci, a my budeme samozřejmě u toho!

A+A21_MK13654.jpg

Od 24. do 27. října se německý Düsseldorf stane epicentrem pro vše, co souvisí s bezpečností práce a ochranou zdraví při práci. Veletrh A+A je jedním z největších a nejvýznamnějších světových událostí v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Tato akce přitahuje tisíce odborníků, výrobců, konzultantů a všechny, které zajímá zlepšení pracovních podmínek a snižování rizik spojených s prací. Na veletrhu A+A jsou představovány nejnovější trendy, technologie a inovace týkající se bezpečnosti práce. Návštěvníci mohou objevovat nové produkty a řešení od výrobců ochranných prostředků, konzultačních společností a dalších odborníků na trhu.  Kromě výstavy se zde také konají konference, workshopy a semináře, které umožňují sdílet znalosti a zkušenosti v této nesporně důležité oblasti.

foto: Messe Düsseldorf/ctillmann

Veletrh AA.jpg

Ve worksafety.cz se rádi vzděláváme v oboru nám nejbližším a s radostí využijeme možnost navštívit tuto inspirativní událost. Proč je pro nás účast na veletrhu A+A tak důležitá?

Aktuální trendy a inovace: Vždy jsme toužili zůstat na špici v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Veletrh A+A je místem, kde se dozvíme o nejnovějších trendech a inovacích, které nám umožní lépe sloužit vám, našim zákazníkům.

Setkání s dodavateli a výrobci: A+A veletrh je vynikající příležitostí k setkání s našimi dodavateli a výrobci, jak z řad českých, tak z řad zahraničních vystavovatelů jako jsou: Singing Rock, Rock Empire, Lanex, PETZL, CAMP, Teufelberger a dalších. Tato osobní setkání nám umožňují upevnit vztahy a lépe porozumět novým produktům a službám, které nabízejí.

Inspirace a vzdělání: V rámci veletrhu A+A se konají různé akce a prezentace, které nám pomáhají rozšířit naše znalosti v oblasti bezpečnosti práce. Všichni se těšíme na to, že se vrátíme z Düsseldorfu s novými znalostmi, inspirací a dojmy, které budeme s chutí šířit dál. :-)

Pokud vás akce zaujala, a i vy byste se rádi zúčastnili, zde je odkaz na veletrh A+A a jejich oficiální facebookové stránky., kde se dozvíte potřebné informace.

 

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz