Načítám...
Mezinárodní veletrh - ISPO 2015 Mnichov
  Zpět na úvod

Datum 10. 2. 2015

logo_munich.jpg

Mnichov to je nejen nádherné historické město, ale zejména místo, kam se každý rok vracíme na tradiční mezinárodní veletrh sportovního zboží, módy a obuvi - ISPO. No, a jelikož jezdíme skutečně každý rok, tak ani letos jsme nemohli chybět.

Veletrh se konal ve dnech 5. - 8. února 2015 a to již po 75. 2400 vystavovatelů z řad odborníků, obchodníků a velkoobchodníků z 52 zemí vystavovalo své produkty a novinky pro rok 2015 / 2016 v obrovských halách o ploše 180000m2.

Z našeho oboru nechyběli zástupci Beal, Climbing Technology, DMM, Petzl, Edelrid, Kask, Kong, Pieps, Scarpa, Ferrino. Jako každý rok zástupci českých firem vybudovali tzv. Czech Village, které vévodil Singing Rock spolu se značkou Tendon, ale v blízkosti se nacházela i značka Ocún. Z dalších zástupců českého trhu nechyběl ani Direct Alpine, Tilak, Triop nebo například Boll.

I přes brzké vstávání, 9 hodin strávených v autě, 900 najetých kilometrů a nepočítaně ušlých kroků, jsme byli tímto veletrhem nadšeni a již teď se těšíme na další ročník, který se bude konat ve dnech 24. - 27. ledna 2016!

Dojmy můžete zkouknout na: http://munich.ispo.com/.

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz