Načítám...
Představujeme evakuační a záchranná nosítka zna...
  Zpět na úvod

Datum 15. 2. 2017

Spolehlivá, bezpečná a kvalitní. To jsou přednosti nosítek značky Spencer.

Evakuační a záchranná nosítka slouží pro přesun zraněných či jinak postižených osob z míst těžko dostupných nebo zcela nedostupných mobilní záchranářské technice. Využití najdou při katastrofách, hromadných dopravních nehodách, dále při zásazích v odlehlých oblastech, jako jsou hory, jeskyně, údolí a další špatně přístupná místa.

spencer-italia.jpg

Čím jsou evakuační nosítka Spencer zajímavá?

Všechny modely evakuačních nosítek této značky vynikají svou vysokou spolehlivostí a odolností. Jsou konstruovány pro záchranu osob i v těch nejextrémnějších podmínkách, jako je vysoká nadmořská výška, neklidná vodní hladina, jeskyně nebo důl. Nosítka je možné využívat i při záchranných akcích pomocí lanových technik. Evakuační nosítka Spencer jsou unikátní tím, že při jakékoliv manipulaci zaručují stálý pevný tvar a rovnoměrné rozložení hmotnosti postiženého. Tím je zaručen jeho bezpečný přesun do zdravotnického zařízení bez jakéhokoliv poškození páteře. Nosítka Spencer dále disponují hliníkovým rámem s úchyty, které jsou součástí konstrukce po celém obvodu nosítek. Uvnitř nosítek je odnímatelná matrace, která je voděodolná, odolná proti otřesům a jejíž součástí jsou pásy pro zajištění zraněného.  

My jsme do našeho sortimentu zařadili tři modely nosítek značky Spencer. Nyní vám je podrobněji popíšeme.

14506.jpg

Spencer nosítka Shell

Tato robustní, odolná a spolehlivá evakuační nosítka jsou určena pro transport jedné osoby a jejich maximální zatížení je 280kg. Skořepina evakuačních nosítek Spencer Shell je vyrobena z vysoko hustotního polyetylenu a je spojena rámem z hliníku, který zaručuje jejich pevnost. Úchyty, které jsou součástí konstrukce, jsou umístěny po celém obvodu nosítek. Uvnitř nosítek je odnímatelná matrace, která je voděodolná, odolná proti otřesům a zaručuje pevné zajištění páteře. Součástí odnímatelné matrace jsou pásy pro zajištění postiženého. Jejich délka je 2140mm, výška 190mm a šířka 650mm. Hmotnost nosítek je 13,5kg a na našem e - shopu jsou k dispozici v oranžové barvě.

14511.jpg

Spencer dvoudílná nosítka Twin Shell

Jak už z názvu vyplívá, tato nosítka je možné rozložit na dva díly. Tím se stávají lépe skladné a přenositelné. Pro zajištění dokonalého držení mezi těmito díly, jsou nosítka opatřeny čtyřmi pevnostními nylonovými kužely. Nosítka jsou určena pro transport jedné osoby a jejich maximální zatížení je 280kg. Skořepina dvoudílných evakuačních nosítek Spencer Twin Shell je vyrobena z vysoko hustotního polyetylenu a je spojena rámem z hliníku, který zaručuje jejich pevnost. Úchyty, které jsou součástí konstrukce, jsou umístěny po celém obvodu nosítek. Uvnitř nosítek je odnímatelná matrace, která je voděodolná, odolná proti otřesům a zaručuje pevné zajištění páteře. Součástí odnímatelné matrace jsou pásy pro zajištění postiženého. Jejich délka je 2140mm, výška 190mm a šířka 650mm. Délka rozložených dílů je 1180mm, a hmotnost je 14,8kg. Na našem e - shopu jsou k dispozici v oranžové barvě.

14513.jpg

Spencer nosítka Dakar

Tento model nosítek Spencer je oproti jiným modelům opatřen dvěma kolečky s kuličkovými ložisky. Tím je zaručen pohodlnější transport postiženého. Nosítka jsou určena pro transport jedné osoby a jejich maximální zatížení je 356kg. Skořepina evakuačních nosítek Spencer Dakar je vyrobena z vysoko hustotního polyetylenu a je spojena rámem z hliníku, který zaručuje jejich pevnost. Úchyty, které jsou součástí konstrukce, jsou umístěny po celém obvodu nosítek. Uvnitř nosítek je odnímatelná matrace, která je voděodolná, odolná proti otřesům a zaručuje pevné zajištění páteře. Součástí odnímatelné matrace jsou pásy pro zajištění postiženého. Jejich délka je 2240mm, výška 190mm a šířka 640mm. Nosítka disponují hmotností 16,5kg. Na našem e - shopu jsou k dispozici v oranžové barvě.

Ke všem výše uvedeným nosítkům lze doobjednat nastavitelné závěsné popruhy Spencer STX 519, které jsou určeny pro transport zraněného nad zemí. Popruhy je možné připevnit např.  k vrtulníku, k trojnožce nebo k jinému závěsnému zařízení. Závěsné popruhy Spencer STX 519 jsou vyrobeny z nylonu, mají modro – červenou barvu a pojmou zátěž až 450kg.

Spolehlivost, kvalita, bezpečnost = evakuační a záchranná nosítka Spencer. To stojí za zvážení, co myslíte?

Spencer nosítka Shell oranžová

Spencer nosítka Shell oranžová

Výrobce: Spencer

Evakuační nosítka o hmotnosti 13,5kg vhodná pro záchranu osob ze špatně dostupných míst (hory, vodní plocha, důl).

do 30 dnů

12 950 Kč10 702 Kč bez DPH

DetailKoupit

Spencer dvoudílná nosítka Twin Shell oranžová

Spencer dvoudílná nosítka Twin Shell oranžová

Výrobce: Spencer

Nosítka o hmotnosti 14,8kg, které je možné rozložit na dva díly. Vhodné pro záchranu osob z těžko přístupných míst.

do 30 dnů

19 200 Kč15 868 Kč bez DPH

DetailKoupit

Spencer nosítka Dakar

Spencer nosítka Dakar

Výrobce: Spencer

Nosítka o hmotnosti 16,5kg, která jsou vybavena dvěma kolečky pro pohodlnější a rychlejší transport.

do 30 dnů

25 670 Kč21 215 Kč bez DPH

DetailKoupit

Spencer popruhy Bridle pro nosítka STX 519

Spencer popruhy Bridle pro nosítka STX 519

Výrobce: Spencer

Závěsné nastavitelné popruhy pro evakuační a transportní nosítka značky Spencer.

skladem

9 321 Kč7 703 Kč bez DPH

DetailKoupit