Načítám...
Nově na našem e-shopu: Boll – český specialista...
  Zpět na úvod

Datum 9. 5. 2017

boll_logo.jpg

Proč jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu výrobky české firmy Boll? Zaujala nás jejich kvalita, detailní propracování výrobků, zohlednění zdravotních aspektů uživatelů a v neposlední řadě také filozofie firmy. Ta je založena v první řadě na funkčnosti, na dokonalém posazení vyrobených batohů na zádech a spolehlivosti.

Firma Boll byla založena panem Luďkem Pravdou v roce 1997. Dnes firma Boll vyrábí přes 50 typů produktů, od batůžků pro děti, po školní batohy, batohy do města i batohy pro náročnou turistiku. Dále se věnuje výrobě spacáků a dalších doplňků pro outdoorové aktivity. Jejich výrobky se stali oblíbenými jak u českých, tak i u zahraničních zákazníků.

Údržba batohů BOLL

Batohy BOLL jsou navrženy a vyrobeny tak, aby sloužily po mnoho let. Aby tomu tak opravdu bylo, je vhodné dodržovat jistá pravidla používání a údržby těchto výrobků. My vám nabízíme několik malých rad, jak se o batohy Boll správně starat: 

1. Pro čištění a mytí NIKDY nepoužívejte chemické čistící roztoky a rozpouštědla. Mohlo by dojít k poškození vodonepropustné a vodoodpudivé úpravy látky.

2. Batohy NIKDY neperte v pračce a nepoužívejte sušičku. Mohlo by dojít k poškození povrchových úprav.

3. Doporučujeme ruční praní pouze v mýdlovém roztoku. V případě většího znečištění můžete použít jemný silonový kartáček. Bahno a podobnou organickou špínu nechte nejprve zaschnout, pak odstraňte jemným silonovým kartáčkem. Mořskou sůl lze nejlépe odstranit mácháním ve studené vodě. Nadměrné kartáčování látky může poškodit povrchové úpravy materiálů.

4. Po vyčištění a umytí batoh pozvolna sušte při pokojové teplotě. NIKDY ho nevystavujte horkému vzduchu a sálavému teplu. Při sušení otevřete všechny zipy.

5. Chemické látky používané v některých repelentech proti hmyzu rozkládají umělé hmoty. Chraňte batoh před stykem s těmito látkami.

6. Batoh skladujte pouze v suchém stavu a na suchém a chladném místě, zbytečně ho nepřekládejte. Nevystavujte ho zbytečně UV záření.

Níže vám představíme některé námi vytipované outdoorové a školní dětské batohy Boll, které lze objednat na našem e-shopu.  

15426.jpg

Boll dětský batoh RANGER 38-52

Jedná se o největší z dětských trekingových batohů značky Boll. Disponuje objemem 38 litrů, ale lze ho zvětšit až do objemu 52 litrů. Je určen pro děti, které dosahují výšky 130cm a více. Tento batoh je velice kvalitně vybaven. Nabízí dvě komory, 3D přední kapsu a stavitelný zádový systém B2, který zaručuje komfortní a zdravé nošení. Batoh je vybaven reflexními prvky pro bezpečnou viditelnost vašeho dítěte, stavitelným hrudním popruhem, anatomickými ramenními popruhy a bederním pásem. Dětský outdoorový batoh Boll RANGER 38-52 má dále kompresní popruh pod víkem, hlavní komoru s horizontální přepážkou a plochou kapsou. Batoh je kompatibilní pro vodní rezervoár. Ochranná pláštěnka je jeho součástí. Batoh je k dispozici v červené, khaki a modré barvě.

15467.jpg

Boll dětský batoh KOALA 10

Praktický víceúčelový dětský batoh pro malé cestovatele, který je vhodný na výlety, sportovní aktivity, na dětské poklady i do školky. Dětský batoh Boll KOALA 10 disponuje objemem 10 litrů a je určen pro dětskou výšku od 90cm. Batoh dále nabízí řadu bezpečnostních reflexních prvků vepředu i vzadu, ergonomicky navržené ramenní popruhy, hrudní a bederní dotahovací popruh. Hlavní komora je vybavena síťovinovou kapsou na zip. Měkce polstrovaný a vyztužený zádový panel zaručuje zdravé nošení. Tento batůžek je k dispozici v červené, modré, růžové, limetkové a tmavě fialové barvě s různými motivy zvířátek

15494.jpg

Boll dětský batoh SMART 22

Špičkový školní batoh o objemu 22l, který je určen pro děti  navštěvující základní školu. Jedinečností batohu Boll SMART 22 je anatomicky a ergonomicky korektní zádový nosný systém SP System, který umožňuje přesné nastavení podle proporcí dětského těla. Bederní pás umožňuje rozložení až 80% hmotnosti batohu na bokách, čímž je minimalizováno negativní zatížení dětské páteře a ramen. Tělo batohu je přizpůsobeno potřebám dnešních školáků a možnosti správně pracovat s těžištěm batohu. Hlavní komora batohu má pořadač na A4 a A5 sešity a dvě kapsy ze síťoviny pro přehledné organizování školních pomůcek. Jeho součástí je řada bezpečnostních reflexních prvků vepředu, vzadu i z boku. Batoh si získal oblibu nejen v ČR, ale také v zahraničí. Tento školní batoh je dostupný v červené, modré, tmavě fialové a v černé barvě.

15412.jpg

Boll batoh RAVEN 45-55

Tento multifunkční universální batoh je vhodný pro rozmanité typy výletů, treků a cyklistických výletů. Batoh Boll RAVEN 45-55 je vhodný do jakéhokoliv počasí a v kterémkoliv ročním období. Disponuje objemem 45l - 55l. Součástí batohu je pláštěnka, která dodává účinnou ochranu nejen při dešti, ale svou barvou a reflexními prvky zvyšuje ochranu i při snížené viditelnosti. Batoh je vybaven řadou praktických detailů, funkčních kapes a přihrádek. Bederní pás je anatomicky tvarovaný v provedení Real-3DTM, což zaručuje skutečný prostor v kapsách i při pevném uchycení kolem pasu nebo boků. Batoh je kompatibilní s vodním rezervoárem. Batoh Boll RAVEN 45-55 je dostupný ve dvou barvách (černá s červenou, černá s modrou).

15358.jpg

Boll batoh TRAIL HEAD 32

Praktický a univerzální batoh o objemu 32l je určen pro sportovní aktivity, ale také pro každodenní nošení. Zádový systém zaručuje komfortní nošení batohu Boll TRAIL HEAD 32. Batoh disponuje optimálním a stabilním držením na zádech nejen při chůzi, ale i při všech ostatních sportovních aktivitách. Zádové polstrování Tubular StripesTM se systémem Dynamic Air FlowTM umožnuje vysokou cirkulaci vzduchu kolem zad a rovnoměrné rozložení hmotnosti batohu po celé délce zad. Anatomicky tvarované ramenních popruhy zaručují komfortní nošení. Bederní pás je anatomicky tvarovaný, vnitřní prostory hlavní komory a přední 3D kapsy jsou šikovně členěny řadou propracovaných kapes a přihrádek. Součástí je pláštěnka, která dodává účinnou ochranu nejen při dešti, ale svojí barvou a reflexními prvky zvyšuje ochranu i při snížené viditelnosti. Dostupný v červené a modré barvě.

15397.jpg

Boll batoh PROPHET 20

Elegantní propracovaný batoh o objemu 20 litrů v uhlazeném business stylu. Batoh Boll PROPHET 20 je navržen pro uživatele, kteří oceňují kvalitní zpracování a materiály. Batoh dále nabízí velice komfortní nošení, dvě komory a přední 3D kapsu, ochrannou polstrovanou kapsu na tablet a laptop o velikosti až 14", speciálně polstrované dno, řadu vnitřních a externích kapsiček, pořadač na dokumenty, anatomické ramenní popruhy, vzdušné a komfortní zádové polstrování. Batoh Boll PROPHET 20 je dostupný ve třech barvách (černá, šedo-modrá, šedo-fialová).

Tak co myslíte? Stojí za úvahu vybavit kvalitním batohem sebe i vašeho malého turistu či školáka? Věříme, že vás česká značka Boll zaujala a nalezne si své obdivovatele i z řad našich zákazníků. Přejeme pohodlné nošení! 

Dětské batohy BOLL:

Boll dětský batoh RANGER 38-52

Boll dětský batoh RANGER 38-52

Výrobce: BOLL

Trekingový batoh určený pro postavy o výšce od 130cm, tedy zejména pro děti. Dostupný ve třech barvách.

na objednávku

2 755 Kč2 277 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll dětský batoh KOALA 10

Boll dětský batoh KOALA 10

Výrobce: BOLL

Medvídek koala je připraven pobrat všechny hračky, které musí mít vaše dítko vždy při sobě. Pět barev.

na objednávku

805 Kč665 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll dětský batoh SMART 22

Boll dětský batoh SMART 22

Výrobce: BOLL

Špičkový dětský školní batoh o objemu 22 litrů. Určen pro děti navštěvující základní školu. Dostupný ve čtyřech barvách.

na objednávku

2 069 Kč1 710 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll dětský batoh SCHOOL MATE 18

Boll dětský batoh SCHOOL MATE 18

Výrobce: BOLL

Dětský školní batoh o objemu 18l. Určen pro děti navštěvující 1.-3. třídu. Dostupný v pěti barvách.

skladem

1 931 Kč1 596 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll dětský batoh BUNNY 6

Boll dětský batoh BUNNY 6

Výrobce: BOLL

PRODEJ UKONČEN! Zvířátkový společník na cesty daleké i blízké. Objem 6 litrů, 5 barev.

již nedostupné

cena od630 Kč521 Kč bez DPH

Detail

Boll dětský batoh ROO 12

Boll dětský batoh ROO 12

Výrobce: BOLL

Víceúčelový dětský batůžek o objemu 12 litrů s veselými motivy. Dostupný v šesti barvách.

na objednávku

977 Kč807 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll dětský batoh SIOUX 15

Boll dětský batoh SIOUX 15

Výrobce: BOLL

Víceúčelový dětský batůžek o objemu 15 litrů vhodný na celodenní výlety, sportovní aktivity i každodenní použití.

na objednávku

1 191 Kč984 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll dětský batoh TRAPPER 18

Boll dětský batoh TRAPPER 18

Výrobce: BOLL

Dětský batoh pro malé cestovatele o objemu 18 litrů vhodný na celodenní výlety, sportovní aktivity, do školy i školky.

na objednávku

1 053 Kč870 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll dětský batoh FALCON 20

Boll dětský batoh FALCON 20

Výrobce: BOLL

Dětský víceúčelový batoh o objemu 20 litrů vhodný na celodenní výlety, sportovní aktivity, do školy i školky.

na objednávku

1 237 Kč1 022 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll dětský batoh SCOUT 24-30

Boll dětský batoh SCOUT 24-30

Výrobce: BOLL

Trekingový batoh určený pro postavy o výšce od 135cm, tedy zejména pro děti. Dostupný ve třech barvách.

na objednávku

1 651 Kč1 364 Kč bez DPH

DetailKoupit

Batohy Boll pro dospělé:

Boll batoh RAVEN 45-55

Boll batoh RAVEN 45-55

Výrobce: BOLL

Multifunkční univerzální batoh s propracovaným a funkčním designem o objemu 45l - 55l. Dostupný ve dvou barvách.

na objednávku

3 583 Kč2 961 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh TRAIL HEAD 32

Boll batoh TRAIL HEAD 32

Výrobce: BOLL

Praktický a univerzální sportovní batoh vhodný pro sport i volný čas. Dostupný ve dvou barvách. Velmi oblíbený.

na objednávku

2 663 Kč2 201 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh PROPHET 20

Boll batoh PROPHET 20

Výrobce: BOLL

Elegantní batoh v uhlazeném business stylu o objemu 20 litrů. Batoh nabízí komfortní nošení. Ve třech barvách.

na objednávku

2 295 Kč1 897 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh PROPHET 15

Boll batoh PROPHET 15

Výrobce: BOLL

Elegantní batoh v uhlazeném business stylu o objemu 15 litrů. Batoh nabízí komfortní nošení. Ve třech barvách.

na objednávku

1 835 Kč1 517 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh PROPHET 26

Boll batoh PROPHET 26

Výrobce: BOLL

Elegantní batoh v uhlazeném business stylu o objemu 26 litrů. Batoh nabízí komfortní nošení. Ve třech barvách.

na objednávku

2 663 Kč2 201 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh PROPHET 32

Boll batoh PROPHET 32

Výrobce: BOLL

Elegantní batoh v uhlazeném business stylu o objemu 32 litrů. Batoh nabízí komfortní nošení. Ve dvou barvách.

na objednávku

3 123 Kč2 581 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh RAVEN 12-14

Boll batoh RAVEN 12-14

Výrobce: BOLL

Multifunkční univerzální batoh s propracovaným a funkčním designem o objemu 12l - 15l. Dostupný ve dvou barvách.

již nedostupné

1 651 Kč1 364 Kč bez DPH

Detail

Boll batoh RAVEN 20-24

Boll batoh RAVEN 20-24

Výrobce: BOLL

Multifunkční univerzální batoh s propracovaným a funkčním designem o objemu 20l - 24l. Dostupný ve třech barvách.

na objednávku

2 203 Kč1 821 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh RAVEN 25-30

Boll batoh RAVEN 25-30

Výrobce: BOLL

Multifunkční univerzální batoh s propracovaným a funkčním designem o objemu 25l - 30l. Dostupný ve třech barvách.

na objednávku

2 387 Kč1 973 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh RAVEN 35-42

Boll batoh RAVEN 35-42

Výrobce: BOLL

Multifunkční univerzální batoh s propracovaným a funkčním designem o objemu 35l - 42l. Dostupný ve dvou barvách.

na objednávku

2 939 Kč2 429 Kč bez DPH

DetailKoupit

Boll batoh TRAIL HEAD 26

Boll batoh TRAIL HEAD 26

Výrobce: BOLL

Praktický a univerzální sportovní batoh vhodný pro sport i volný čas. Dostupný ve třech barvách. Velmi oblíbený.

na objednávku

2 571 Kč2 125 Kč bez DPH

DetailKoupit