Načítám...
Podpořte společně s námi Dětský domov v Sázavě
  Zpět na úvod

Datum 28. 11. 2017

Není Vám cizí pomoci někomu druhému? Přispějte finanční částkou na dobrou věc.

14184.jpg

Vážení,

obracíme se na vás jako na osoby a instituce, které mohou cítit potřebu realizovat svou humanitní orientaci a chtějí pomáhat dětem, které se ne vlastní vinou ocitly mimo vlastní rodinu.

V Dětském domově Sázava nachází svůj dočasný a náhradní domov dvacet čtyři dětí. Vytvořit podmínky pro jejich život a zajistit odpovídající materiální péči je při omezených zdrojích stále složitější.

Přicházíme s prosbou, zda-li byste jako sponzoři nepřispěli finanční částkou, nebo nepomohli domovu jinou formou podle vašich možností. Veškeré sponzorské aktivity budou směřovány k vybudování sportovního zázemí a společných aktivit.

Podpořili byste tak úsilí přátel Dětského domova v Sázavě, kteří poskytují konkrétní pomoc při vytváření podmínek pro život dětí s nařízenou ústavní výchovou a kteří osobním lidským kontaktem pomáhají při překonávání bariéry izolace mezi těmito dětmi se společností.

Firma PAVOUCI s.r.o., provozovatel obchodu worksafety.cz, se rozhodla přispět finanční částkou 5.000Kč. Přidáte se i vy k nám? Věříte našemu dobrému úmyslu a také byste rádi přispěli na dobrou věc? Pokud ano, nabízíme dvě možná řešení. První z nich je, že můžete sami kontaktovat paní ředitelku Alenu Novákovou na telefonním čísle +420 327 321 263 a osobně se s ní domluvit na dalším postupu. Druhým řešením je, že můžete předat finanční částku dle smlouvy, která je k dispozici ke stažení níže, přímo u nás v sídle firmy PAVOUCI s.r.o., Královská cesta 147 v Kolíně, a my se již postaráme o její předání Dětskému domovu Sázava.  

Srdečně děkujeme za vaši pomoc a ceníme si vašeho lidského postoje.

JAKO NEJOSAMĚLEJŠÍ STROM     

JAKO NEJZTRACENĚJŠÍ OSTROV           

JAKO NEJVYPRAHLEJŠÍ POUŠŤ                   

JSOU DĚTI BEZ LÁSKY ...

Dokumenty ke stažení