Načítám...
Speciální oblečení pro lovecké účely značky Pfa...
  Zpět na úvod

Datum 1. 10. 2018

83pI7h4Y_400x400.png

Značku Pfanner známe zejména jako kvalitního výrobce lezeckého, outdoorového, arboristického nebo těžařského oblečení. Tento výrobce se ale také zaměřil na potřeby lovců, stopařů zvěře, myslivců a psovodů, kteří od oblečení očekávají nejen kvalitní materiály a zpracování, ale také praktičnost, odolnost a ochranu zdraví. Proto jsme se rozhodli do naší nabídky zařadit dva výrobky, které tyto požadavky splňují.

Zvyšující se množství divočáků a měnící se vegetační podmínky zvyšují nároky na lovecké oblečení. Zejména kalhoty musí splňovat řadu kritérií. Nejdůležitějším aspektem je ochrana proti nárazu kanců. I pokud máte zkušenosti s lovem divočáků, nikdy nemáte jistotu, s jakým jedincem se "setkáte" a jaký bude jeho útok. Dalšími požadavky na lovecké kalhoty je volnost pohybu, pohodlí, prodyšnost, odolnost proti větru, vodě a roztržení.

Všechny tyto požadavky splňují kalhoty Pfanner Tracking Pants, které nově zařazujeme do naší nabídky zboží. Jsou vhodné nejen pro lovce, myslivce, ale také pro psovody. Kalhoty nabízíme ve velikosti XS -  2XL.

Dalším skvělým oblečením pro lovce je bunda Pfanner Tracking Jacket, která taktéž nabízí volnost pohybu a maximální prodyšnost. Tato bunda vyniká vysokou odolností vůči roztržení a je určena pro maximální bezpečnost při lovu, stopování zvěře i trekingu. Bundu nabízíme ve velikost S – XL.

Kalhoty Pfanner Tracking Pants a bundu Pfanner Tracking Jacket si již nyní můžete objednat na našem e-shopu.

Pfanner kalhoty Tracking Pants červené

Pfanner kalhoty Tracking Pants červené

Výrobce: PFANNER

PRODEJ UKONČEN! Maximální prodyšnost, snadný pohyb, odolnost vůči roztržení a vodě.

již nedostupné

7 953 Kč6 573 Kč bez DPH

Detail

Pfanner bunda Tracking jacket červená / žlutá

Pfanner bunda Tracking jacket červená / žlutá

Výrobce: PFANNER

*** JIŽ NEDOSTUPNÉ *** Prodyšná a zároveň extrémně odolná bunda proti roztržení a vodě.

již nedostupné

7 953 Kč6 573 Kč bez DPH

Detail