Načítám...
Black Friday 2018 ještě lepší než loni. Slevy s...
  Zpět na úvod

Datum 20. 11. 2018

Letos jsme se Black Friday rozhodli udělat trošku jinak. Tak, abyste si mohli vybírat ze všeho a ještě více ušetřili. Zjistěte, jak jsme slevy v rámci Black Friday nastavili tento rok a v jakých dnech na worksafety.cz nakoupíte výhodně.

5 dnů slev na Worksafety.cz přináší Black Friday 2018

Black Friday se oficiálně slaví 23. listopadu 2018 a my si jej prodloužíme o dva dny dopředu a dva dny dozadu. S worksafety tak tento "černý pátek" můžete slavit

od úterní půlnoci 20. 11. do nedělní půlnoci 25. 11.!

A co na vás ve dnech Black Friday čeká? 10% sleva na veškeré zboží, která je neomezená. Letos se totiž slevy sčítají! Takže pokud si během těchto pěti dnů vyberete zlevněné zboží nebo u nás máte věrnostní slevu, i tak vám odečteme 10 % z ceny nákupu.

Uplatnění slevy je jednoduché. Při nákupu stačí v košíku vložit kód 07180ba2 a sleva se vám automaticky odečte.

Black Friday 660X303.jpg

Tipy, čím sobě (někomu) v rámci Black Friday udělat radost

Sbírejte nové znalosti a praktické zkušenosti na kurzech, šplhejte na vrcholky skal se spolehlivým horolezeckým vybavením a užijte si naplno pobyt v přírodě díky kvalitnímu outdoorovému vybavení. Arboristé a výškoví pracovníci si na Worksafety.cz přijdou také na své, vždyť především pro ně tady jsme – "work safety". A jelikož se na podzim a v zimě brzy stmívá, budou se vám hodit kvalitní čelové svítilny a před chladem vás ochrání teplé a nepromokavé oblečení.

Nakupte vánoční dárky už v listopadu, ať máte klidný prosinec

Nechcete s nákupem vánočních dárků čekat na poslední chvíli a navíc byste rádi ušetřili? Mrkněte na speciální stránku s tipy na vánoční dárky a nakupte už teď! Najdete zde vše pro jednotlivé typy milovníků výšek a s výběrem vám rádi poradíme. Navíc vše, co zakoupíte před Vánoci, půjde vrátit bez udání důvodu do 20. 1. 2019 (nepoužité zboží v originálním obalu tak, jak bylo dodáno).

Jestli si i tak netroufáte nic vybrat, nejlepším řešením jsou dárkové poukazy. Obdarovaný si tak po Vánocích vybere přesně to, co potřebuje. A je to. Už v listopadu budete mít vše vyřešeno a v prosinci už jen hodíte nohy nahoru u pohádek a misky cukroví.

V listopadu při nákupu vybavení pro vlastní účely nebo vánočních dárků svým blízkým výrazně ušetříte. Datum 21. 11. – 25. 11. si proto napište do kalendáře, ať tuto akci nezmeškáte. Jinak zase až příští rok.

banner-black friday-2018-web.jpg