Načítám...
Vychytaný lezecký batoh a lezecká taška čerstvě...
  Zpět na úvod

Datum 1. 8. 2019

Novinky pro lezce od Singáče již v prodeji, brzy skladem! 

Jako horkou novinku zařazujeme do naší nabídky skvěle propracovaný lezecký batoh Singing Rock Rocking 40 a víceúčelovou tašku Singing Rock Rockstar 28, které jsou určeny pro milovníky sportovního lezení a bouldering. 

V čem jsou tyto výrobky skvělé? Čtěte dál, my vám je nyní podrobněji představíme.
29418.jpg

Lezecký batoh Singing Rock Rocking 40

Batoh o objemu 40l s horním a zadním vstupem do hlavní komory, který je vhodný do skal i na stěnu. Nabízí spoustu praktických vychytávek, které ocení každý lezec. Batoh má snadný přístup do hlavní komory, a to přes horní vstup nebo velký odklopný zádový panel s YKK zipy. Dále nabízí pohodlný zádový systém i ramenní popruhy, výškově i délkově nastavitelný hrudní popruh, jednoduchý bederní pás, který je možný schovat do bočních otvorů. Prostorná horní kapsa ve víku je určena pro drobnosti, vnitřní kapsa vespod víka pro klíče, peněženku a další cennosti. Batoh Singing Rock Rocking 40 má dvě vnitřní materiálová poutka a vnitřní kapsu pro plachtu na lano, lezečky nebo jiné vybavení.

Součástí batohu je plachta na lano o rozměru 120 x 140cm s barevně rozlišenými oky pro uchycení konců lana a Partner Check s infografikou. Velká postranní kapsa nabízí rychlý přístup k průvodci, lahvi nebo jiným drobnostem. Na batoh je možné uchytit helmu pomocí síťky na víko nebo na přední část batohu. Dále je možné uchycení lana, a to pomocí popruhů na víku (popruhy lze snadno schovat do otvorů ve víku). Vyztužená poutka v horní části batohu umožňují snadnou manipulaci s batohem.

Tento batoh má velmi odolný materiál s výztuhou na dně a v předním dílu, což zaručuje jeho dlouhou životnost a ochranu vybavení.

29424.jpg

Taška Singing Rock Rockstar 28

Jedná se o víceúčelovou tašku přes rameno o objemu 28l s odnímatelnou lanoplachtou o rozměru 135 x 150cm, která je určena pro lezení na stěně a na bouldering. Taška má velkou hlavní komoru, která poskytuje dostatek místa pro 70m lano i další lezecké vybavení.

Taška je vybavena jednoduchým zavíráním pomocí duralových spon, nastavitelným ramenním popruhem s polstrováním pro pohodlné nošení a zesíleným madlem pro snadné nošení v ruce. Dvě boční kapsy jsou určeny pro drobnosti (jedna na suchý zip, druhá volná), sloty pro kartáček nebo další vybavení. Vnější kapsa na zip je krytá víkem a je určena pro uschování klíčů, peněženky a dalších cenností. Taška má také barevně odlišená oka na uchycení konců lana, dvě vnitřní ucha pro jednoduché přenášení otevřené tašky, vyztužené dno a boky pro delší životnost a pohodlné nošení.

Singing Rock batoh ROCKING 40

Singing Rock batoh ROCKING 40

Výrobce: SINGING ROCK

Lezecký batoh o objemu 40l vhodný do skal i na stěnu s horním a zadním vstupem do hlavní komory.

do 7 dnů

2 520 Kč2 083 Kč bez DPH

DetailKoupit

Singing Rock taška ROCKSTAR 28

Singing Rock taška ROCKSTAR 28

Výrobce: SINGING ROCK

Víceúčelová taška přes rameno o objemu 28l s odnímatelnou lanoplachtou pro lezení na stěně a na bouldering.

do 7 dnů

1 710 Kč1 413 Kč bez DPH

DetailKoupit