Ve čtvrtek 28. 9. a v pátek 29. 9. máme ZAVŘENO. Internetové objednávky přijímáme, ale vyřizovat je budeme od pondělí 2. 10.
Načítám...
Sponzorujeme amatérský sportovní tým Ing.Canyon
  Zpět na úvod

Datum 17. 8. 2021

Canyoning je náročný adrenalinový sport vyžadující dobrou psychickou i fyzickou kondici, který nelze "dělat" bez kvalitního vybavení. Při canyoningu se zdolávají kaňony horských potoků a říček ve směru jejich toku za použití různých technik, jako je slaňování skalních stěn nebo vodopádů. Dále pak plavání nebo brodění v prudké a chladné vodě, skoky do tůní a jezírek, přelézání balvanů a napadaných stromů. V případě vhodných podmínek se vodní koryta využívají jako skluzavky (tobogán).

Ti, kteří podlehli canyoningu zažívají dobrodružství, na která se pravděpodobně jen tak nezapomíná. Tito nadšenci se dostávají do tak odlehlých a nepřístupných míst, které si my, nezúčastnění, asi neumíme ani představit.

ING.Canyoning.png

Mezi ty, které canyoning baví a podlehli mu, patří také Cais, Ferry, Tomáš a Martin z amatérského sportovního týmu Ing. Canyon. Tito pánové již několik let pravidelně odjíždějí na canyoningové expedice a zažívají to báječné, co tento sport nabízí.

Pro rok 2021 se rozhodli uspořádat expedici do nejjižnějšího švýcarského kantonu Ticino. Jejich cílem mimo jiné bylo také zdolat jeden z nejdelších kaňonů v oblasti Iragna a Helicanyoning a průstup kaňonem Boggera. 

A vzhledem k tomu, že těmto chlápkům fandíme, rozhodli jsme se je i tentokrát sponzorovat vybavením, které jim jistě přijde vhod.

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz