Načítám...
Rozšiřujeme své znalosti v okruhu high-tech řeš...
  Zpět na úvod

Datum 6. 6. 2022

Absolvovali jsme certifikaci v italské společnosti Rothoblaas.

rothoblaas5.jpg

Poslední květnový týden jsme s naším trojčlenným týmem absolvovali školení „Kvalifikovaného technika systémů pro ochranu osob proti pádu“ v italské společnosti Rothoblaas. Firma Rothoblaas se již řadu let zabývá zajištěním bezpečnosti na pracovištích, především tvorbou návrhů řešení dané problematiky, výrobou a následnou realizací systémů pro ochranu osob proti pádu. Zajistit bezpečné pracoviště ve výškách je naším mottem, prací i životním stylem, ve kterém se snažíme neustále zdokonalovat.

Díky tomuto školení, jehož výstupem je certifikace, která nám umožňuje kompletně zajistit pro firmy či jednotlivce bezpečné pracoviště ve výškách. Rozšíříme náš sortiment produktů a služeb o nabídku systémů pro zachycení pádů, kotvicích zařízení, kolektivní ochrany a vertikálních a horizontálních systémů pro zachycení pádu. Bezpečné pracoviště ve výškách zajistíme včetně kompletních služeb, jako jsou: odborně zpracovaný návrh (projektová dokumentace), instalace a revize instalovaných systémů.

Kategorii „Systémy pro ochranu osob proti pádu“ na našem e-shopu již pečlivě připravujeme a o jejím zveřejněním budete včas informováni. 

"We work for your safety"

Jak takové školení probíhá, můžete poznat z naší fotodokumentace.

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz