Načítám...
Představujeme nový vylepšený arboristický postr...
  Zpět na úvod

Datum 10. 6. 2022

Po více než dvou letech vývoje přichází dvě nové varianty: treeMOTION Pro & treeMOTION Essential.

Řada arboristických postrojů treeMOTION byla od počátku úspěšná. Přesto se od stromolezců vždy objevovala zpětná vazba, zda by mohla být ještě lepší. Společnost Teufelberger vyslyšela prosbu a dala si za cíl udělat model treeMOTION uživatelsky přívětivější. Díky tomu jsou nyní k dispozici nově postroje ve třech velikostech: S, M a L. Nové verze treeMOTION jsou nyní díky svému upgradovanému tvaru a přizpůsobivosti vhodné i pro toho nejnáročnějšího stromolezce. Postroje mají nyní životnost10 let od data výroby a lze na nich vyměnit až 10 dílů, což činí z treeMOTION Pro & treeMOTION Essential postroje, které jsou cenově jedny z nejméně finančně náročných na vlastnictví.

Po dvou letech vývoje a inovací ve výrobě arboristický postrojů, mohla vzniknout již čtvrtá generace postrojů treeMOTION. Hlavními novinkami jsou:

- 10 let životnosti (od data výroby)

- 3 velikosti (malá, střední, velká)

- dvojité nastavení bederní přezky (treeMOTION Pro)

- dvojité mosty

- otevíratelný boční kroužek pro snadnou výměnu spojů mezi kyčlí a nohou

- 4 body pro uchycení podvazku či hrudního úvazku

- celkové vyšší pohodlí a lepší přizpůsobení anatomii člověka

Treemotion Pro.png

První novou variantou postroje je treeMOTION Pro, která je určena pro náročnější stromolezce. Postroj má dělené zadní polstrování a nově i polstrování nohavic, díky kterému je zaručeno vyšší pohodlí i při dlouhodobém nošení. Verze treeMOTION Pro je vybavena dvěma mosty, otevíratelným kroužkem a přezkou, kterou lze nastavit na obou stranách bederního pásu, tak aby nejvíce vyhovovala požadavkům uživatele. Nohavice jsou k postroji upevněny pružnými poutky, aby byla zajištěna vyšší pohyblivost lezce. Celý postroj má spoustu textilních poutek a kovových ok, ke kterým můžete připevnit jak hrudní úvazek, tak i další vybavení jako řetězovou pilu, lana, karabiny a další. Postroj je v tradiční černé barvě, kterou doplňuje výrazné červené lemování. Spolu se zelenými doplňky, jako jsou mosty, kroužky a oka, celkově tvoří tradiční design postrojů řady treeMOTION.

Treemotion Essencial.png

Druhá varianta z nové řady treeMotion je treeMOTION Essential, která je odlehčenou verzí k treeMOTION Pro. Postroj je tak vhodný pro začínající lezce, kteří ocení jeho nízkou hmotnost a jednoduchost nasazování. Verze treeMOTION Essential je také vybavena dvěma mosty, bočním otevíratelným kroužkem, ale nemá nastavitelnou přezku v bederní části. Postroj má standardní polstrování ale i tak patří k těm pohodlnějším, oproti arbo postrojů jiných značek. Dalším rozdílem proti verzi treeMOTION Pro je méně poutek k zavěšení materiálu a chybí červený elastický pásek okolo bederního pásu a nohaviček, který zajišťuje, aby postroj perfektně držel. Barevně je postroj treeMOTION Essential stejný jako treeMOTION Pro, vyjma červeného lemování.

Pokud zaujaly nové varianty postrojů treeMOTION i vás, můžete si jej objednat ve velikosti M už nyní. Ostatní velikosti můžete předobjednat na našem e-shopu!

Teufelberger arboristický postroj treeMOTION Essential

Výrobce: TEUFELBERGER

Inovovaná a odlehčená verze arboristického postroje treeMOTION Pro. Nyní ve třech velikostech a životností 10 let.

na objednávku

10 557 Kč8 725 Kč bez DPH

DetailKoupit

Teufelberger arboristický postroj treeMOTION Pro

Výrobce: TEUFELBERGER

Další z řady vynikajících arboristických postrojů. Prodloužená životnost na 10 let a nově ve třech velikostech.

skladem

14 187 Kč11 725 Kč bez DPH

DetailKoupit

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz