Zboží skladem expedujeme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA!.
Načítám...
Sezóna stromolezeckých závodů se blíží!
  Zpět na úvod

Datum 6. 3. 2023

Známe letošní termíny některých stromolezeckých závodů, které konají u nás a u našich zahraničních sousedů.

ITCC.jpg

Mistrovství Polska ve stromolezení 2023

Jako první začínají sezónu s oficiálním termínem naši sousedé z Polska, kteří pořádají mistrovství ve stromolezení od 13. do 14. května. Pokud byste na závody chtěli vyrazit ať jako soutěžící nebo jako diváci, máme dobrou zprávu, nebudete to mít daleko. Závody se letos konají v zámeckém parku Książ, který je vzdálený asi 30 km od našich hranic s Polskem (bráno ze severovýchodní části ČR - Adršpachu).

Informace o Polském mistrovství ve stromolezení naleznete na tomto odkaze.

 

IMG-20230216-WA0005.jpg

Mistrovství České republiky ve stromolezení 2023

22. ročník svátku všech českých arboristů a stromolezeců se letos koná od 7. do 11. června. Místem konání závodů jsou Jižní Čechy, konkrétně zámecký park Strkov v Plané nad Lužnicí. Pokud byste měli zájem se účastnit závodů jako soutěžící nebo jako dobrovolníci, mrkněte na stránky MČR ve stromolezení, kde naleznete veškeré potřebné informace.

O MČR ve stromolezení připravujeme samostatný článek, kde se dozvíte další podrobnosti. Co už vám nyní můžeme prozradit, že worksafety.cz se stalo hrdými partnery disciplíny - Záchrany zraněného! Už nyní se nemůžeme dočkat výkonů soutěžících a přátelské atmosféry, která na závodech vždy panuje. :-)

ETCC2023.png

Mistrovství Evropy ve stromolezení 2023

Oficiálně ETCC 2023, se letos konají v termínu od 29. června do 2. července. Pro letošní rok to nebudeme mít opět daleko, jelikož ME ve stromolezení se koná u našich sousedů na Slovensku v zámeckém parku v Budmericích, kde se konalo i loňské Mistrovství Slovenska ve stromolezení. Oficiální stránky ME ve stromolezení jsou na odkazu ISA (International Society od Arboriculture).

Pro letošní ETCC se worksafety.cz taktéž stalo sponzory disciplíny - Záchrany zraněného a samozřejmě budeme přítomni i s "pojízdným cirkusem" - prodejním stánkem worksafety.cz. Budeme rádi, když se za námi zastavíte a už teď se těšíme vysokou úroveň soutěže.

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz