Zboží skladem expedujeme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA!.
Načítám...
Blíží se svátek všech stromolezců - MČR ve stro...
  Zpět na úvod

Datum 26. 5. 2023

Závody proběhnou v termínu od 9. do 11. června 2023 v zámeckém parku Strkov v Plané nad Lužnicí a my budeme u toho!

MCR_worksafety (1).jpg

Událost, kterou všichni milovníci stromolezení netrpělivě očekávají! 

Mistrovství České republiky ve stromolezení 2023 letos proběhne od 7. do 11. června 2023 v malebném prostředí zámeckého parku Strkov v Plané nad Lužnicí. Mistrovství ČR ve stromolezení nabídne řadu disciplín, mezi nimiž jsou: Instalace lana do koruny, Práce v koruně, Záchrana zraněného, Výstup po laně či Výstup po větvích. A pro ty nejlepší samozřejmě Mistrovské klání, kde se rozhodne o titulu mistra České republiky ve stromolezení. A jak už to tak bývá, i tentokrát se můžeme těšit na vzrušující souboje nejen českých, ale i zahraničních stromolezců. Jejich cílem bude nejen předvést své dovednosti, ale také ukázat inovace ve vybavení a technikách. Připravte se na třídenní akci plnou napětí, zábavy a krásy přírody. 

Letošní ročník přinese i několik novinek - změny ve formátu soutěže a nová pravidla závodů. Tyto změny mají za cíl udělat soutěž ještě zajímavější a atraktivnější jak pro účastníky, tak pro diváky. Kromě samotného mistrovství bude připraven i bohatý doprovodný program pro stromolezce, správce zeleně a širokou veřejnost. Všichni jste srdečně zváni!

You climb we care.jpg

Záchrana zraněného je naší parketou

Pro letošní ročník mistrovství jsme se stali hrdými partnery a sponzory disciplíny "Záchrana zraněného". Záchrana zraněného lezce z koruny stromu je časová disciplína, která testuje schopnost soutěžícího bezpečně vylézt ke zraněnému lezci, který není schopen sestupu bez asistence a bezpečně ho spustit na zem.

Samozřejmě nebude chybět ani náš prodejní stánek, jinak známý jako "pojízdný cirkus" , přičemž jsme si pro vás připravili překvapení! Soutěž, díky které budete moci získat prima slevy na nákup vybavení. ;)

Určitě se u nás na stánku zastavte, rádi vás s Týmem worksafety.cz uvidíme...

Připomeň me si loňské závody a jejich atmosféru

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz