Načítám...
Říjnové novinky
  Zpět na úvod

Datum 15. 10. 2014

Lezečky Rock Pillars

V nedávné době byla přidána kompletní kolekce lezecké obuvi od světoznámé české značky Rock Pillars. Tato kolekce zahrnuje 13 modelů lezeček lišících se v úrovni lezeckých zkušeností, pro které jsou určeny: v tvaru kopyta, ve způsobu zapínání a v neposlední řadě i designem. Z této nabídky si zkrátka vybere každý!
Výrobce má velmi dobře zpracovanou tabulku velikostí s návodem, jak správně lezečky vybrat. Ale i v případě, že byste si lezecké boty přece jen raději vyzkoušeli, máme pro Vás variantu. Nejprodávanější modely se totiž chystáme mít i skladem, takže pokud to k nám nemáte daleko nebo budete mít cestu kolem, můžete si lezečky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet v naší kamenné prodejně v Kolíně.

Evakuační systémy a skvělé batohy Courant

Dále bylo přidáno několik produktů do kategorie Evakuační zařízení. Především je to široké příslušenství pro nosítka SKEDCO, a také evakuační trojnožky
 
Přemýšlíte-li o novém vaku na Vaše vybavení, zauvažujte o nově přidaných batozích značky Courant, které naleznete v kategorii Vaky, batohy atp. Tyto batohy jsou ve světě oblíbené především díky své nízké váze a praktickému řešení. Věříme, že se zalíbí i Vám.

A co bude dál?

Nyní usilovně pracujeme na přidání kvalitních výrobků pro sportovní lezení od české značky Ocún. Zatím jsou v nabídce propracované a lehké postroje. Pokračovat budeme karabinami a expreskami, jistítky, smyčkami a také lezeckými chyty této mladé, ale úspěšné značky.

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz