Ve čtvrtek 28. 9. a v pátek 29. 9. máme ZAVŘENO. Internetové objednávky přijímáme, ale vyřizovat je budeme od pondělí 2. 10.
Načítám...
EN 13463-1: Neelektrické zariadenia pre prostre...
  Späť na úvod

Základné metódy a požiadavky

Táto prvá časť normy stanovuje základné metódy a požiadavky na navrhovanie, konštrukciu, skúšanie a označovanie neelektrických zariadení určených na použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu plynov, pár, hmly a prachov. Norma platí pre prostredie s rozsahom tlaku od 0,8 bar do 1,1 bar a teplotný rozsah od -20 °C do +60 °C. Tieto prostredia môžu tiež existovať vo vnútri zariadenia. Vonkajšie prostredie môže prenikať dovnútra zariadenia prirodzeným procesom dýchania vznikajúcim v dôsledku zmien pracovného tlaku a/alebo teploty vo vnútri zariadenia. Norma stanovuje požiadavky na navrhovanie a konštrukciu zariadení určených na použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu všetkých kategórií skupiny I a skupiny II.

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz