Zboží skladem expedujeme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

worksafety.cz hledá posily do svého týmu

Jste z Kolína a okolí a hledáte práci? Momentálně hledáme nové kolegy na pozici skladník a vedoucí prodejny.

Jste z Kolína a okolí a hledáte práci? Momentálně hledáme nové kolegy
na pozici skladník a vedoucí prodejny.

Máte-li o práci zájem, pošlete svůj životopis s předmětem dané pozice na katerina@worksafety.cz

Do prodejny worksafety.cz v Kolíně (ulice Královská cesta 147) hledáme kolegu na pozici vedoucí prodejny. Zkušenosti s prodejem a zkušenosti v oboru arboristika, výškové práce či horolezectví jsou výhodou, nikoli podmínkou!

Náplň práce:

- kontakt se zákazníky na prodejně, komunikace na telefonu a chatu,
- poskytování odborných poradenských služeb a nezbytných informací zákazníkům,
- prodej zboží, jeho předvádění zákazníkovi, také vystavování, aranžování a propagace zboží, opatřování cenovkami,
- přijímání objednávek zákazníků, reklamací a jejich vyřizování,
- obsluha pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb,
- vystavování dokladů,
- vedení a zpracovávání prodejní dokumentace, např. záručních listů, stvrzenek a dalších příslušných dokumentů.

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr (pondělí až pátek),
- práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu,
- zaškolení.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání,
- znalost práce na PC,
- ochotu učit se novým věcem,
- zručnost, trpělivost, kultivované vystupování.

Zároveň hledáme posilu týmu na pozici skladník do skladu worksafety.cz na Královské cestě 147 v Kolíně. Zkušenosti na pozici skladník jsou výhodou, nikoli podmínkou.

- příjem, skladování a kompletace zboží (výrobků),
- vedení skladové evidence, kontrola dokumentů,
- ukládání, skladování zboží,
- příprava skladovaného zboží k expedici,
- expedice zboží,
- výdej skladovaného zboží.

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr (pondělí až pátek) nebo na poloviční úvazek - dle dohody,

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání - výuční list,
- zručnost, odolnost vůči stresu.