Načítám...
Zimní arboristická konference
  Zpět na úvod

Datum 22. 1. 2020

Wood Wide Web - Stromy jako ekosystém

zimní arboristická konference.jpg

Tradiční arboristické setkání se koná i letos, a to ve čtvrtek a pátek 27. - 28. února v Praze, na České zemědělské univerzitě. Letošní arboristická konference s titulem "Wood Wide Web - Stromy jako ekosystém" je určena správcům zeleně, odborníkům státní správy a praktikujícím arboristům. Téma konference zahrnuje informace o celé řadě aktuálně probíhajících programů, výzkumných úkolů a praktických poznatků v oblasti péče o dřeviny.

Konferenci pořádá Arboristická Akademie (ZO Českého svazu ochránců přírody) ve spolupráci s Fakultou lesnickou a dřevařskou České zemědělské univerzity v Praze

Dvoudenní program je nabitý odbornými přednáškami rozdělenými do tematických bloků (Stromy a houby, Stromy a lidé, Stromy a technologie, Stromy a půda). Kromě toho se účastníci můžou těšit i na populární workshopy (Arboristická fytopatologie, Certifikace v arboristice, novinky v softwarových nástrojích pro praktické arboristy a Nové technologie ve stromolezení). V neposlední řadě se počítá i se společenským večerem s rautem. 

Více informací o programu, časovém harmonogramu, detaily o místě a zejména možnost zakoupení vstupenek naleznete na stránkách pořadatele zde.

zimní arboristická konference.jpg