Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

MSR ve stromolezení 2015

Přijeďte se na konci června podívat do slovenských Budmeric na ty nejlepší stromolezce!

Poslední červnový víkend, tedy 26. června až 28. června se ve slovenských Budmericích uskuteční již 3. mistrovství Slovenské republiky ve stromolezení, které prvně pořádá občanské sdružení Stromolezci. Závody se budou konat samozřejmě v přátelském duchu a atmosféře, ale zároveň podle všech pravidel ISA, tudíž výsledky budou mít oficiální platnost i v nadnárodních soutěžích.

My jakožtoWorksafety.cz jsme moc rádi, že se na takové akci můžeme finančně i organizačně podílet, a tak přispět k většímu povědomí o krásném oboru stromolezení. Pokud máte zájem se na akci podílet také, ať už jako sponzoři nebo třeba jako dobrovolníci na pomoc s organizací a realizací, obraťte se buď na nás nebo přímo na organizátory přes jejich facebookovou stránku: MSR v stromolezení 2015.

Celý tým worksafety.cz se už těší nejenom na akci samotnou, napínavé závody a nové zákazníky v našem stánku, ale zejména na nové i staré známé nadšence do arboristiky a stromolezení. Věříme, že si celé mistrovství užijeme, něco se naučíme a s Vámi všemi se setkáme jak na závodištích, tak i na doprovodných společenských akcích.

Program pátek 26.6.:
od 14 do 20 hodin bude probíhat kontrola materiálu účastníků

Program sobota 27.6.:
8 – 9            ukázka disciplin s povinnou účastí závodníků
9 – 16          klasifikační závod podle ISA pravidel
16:30 – 18   finále závodů podle ISA pravidel
18:30           vyhlášení výsledků

Startovné pro závodníky je 30 EUR.