Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Kurz první pomoci s worksafety.cz

Jednodenní či dvoudenní kurz v termínu 21. - 22. dubna 2016 je zaměřený na teorii i praxi při záchraně stromolezce či výškového pracovníka.

Worksafety.cz pořádá dvoudenní kurz první pomoci vedený profesionály z oboru záchranářství a lékařství, který se bude konat 21. a 22. dubna 2016 od cca od 9 do 17 hodin (přesný čas bude upřesněn) ve Sportovním centru v Nymburce.

Kurz je rozdělen do dvou dnů, přičemž první den je věnován teorii a praktickým nácvikům a je určen nejen lezcům, ale i nelezcům a široké veřejnosti, kteří chtějí mít kvalitní školení na první pomoc zaměřené na oblast stromolezení a práce s motorovou pilou. Druhá část kurzu, která se koná následující den, je určena zkušeným lezcům, neb výuka bude probíhat přímo na stromech a budou simulovány reálné situace. 

Kapacita kurzu je omezená, proto neváhejte s objednáním, máte-li zájem. Objednání kurzu je závazné, platba předem. Tyto zdravotní kurzy si můžete objednat níže, a nebo zde - postupujte jako při klasickém nákupu na e-shopu worksafety.cz.

V místě konání je také možné dohodnout si ubytování. V případě zájmu lze domluvit i stravování. Týden předem Vám zašleme informační e-mail, ve kterém obdržíte veškeré informace. Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat

Kurzy jsou vhodné jak pro uchazeče o ETW, ale hlavně pro všechny, kdo chtějí být dostatečně připraveni pro poskytnutí kvalitní první pomoci při své profesi.


Kurz první pomoci s worksafety.cz - den I.

První den, 21.4., je zaměřen převážně na úkony první pomoci při poranění, ke kterým může dojít v práci arboristy a výškového pracovníka (např. říznutí, pád, anafylaktický šok, včetně úrazu způsobeným motorovou pilou). Kromě teorie bude probíhat také praktická část, tedy ukázky a nácvik technik první pomoci. Tento den je věnován lezcům, ale i nelezcům a široké veřejnosti. Výuka bude probíhat v učebně, není třeba mít žádné vybavení apod. Absolventi kurzu obdrží účastnický list. 

Kurz si můžete závazně objednat zde
Kdy: čtvrtek 21.4.2016 cca 9 - 17h
Kde: Sportovní centrum Nymburk, Sportovní 1801, 28835 Nymburk
Cena: 2.000 Kč 

Kurz zahrnuje tato témata: 
Volání na tísňovou linku (čísla linek, lokalizace, komunikace)
Lékárnička (osobní, společná – vybavení) - specializace na stromolezní 
Systém MARCH (zástava krvácení, volné dýchací cesty, dýchání, oběh, KPR, hypotermie)
Tlakový obvaz
Těleso v ráně
Anafylaktická reakce
Traumatické poranění
Pád z výšky
BezvědomíKurz první pomoci s worksafety.cz - den II.

Druhý den, 22.4., je soustředěn na zkušené lezce, zejména stromolezce, kteří si musí přinést své revidované vybavení. Každý z účastníků si vyzkouší několik simulací nejběžnějších zranění, ke kterým může dojít při práci na stromě. Kromě praktické části záchrany, ve které budete mít možnost zdokonalit své lezecké techniky při zachraňování kolegy, se dozvíte také o teoretických postupech, co dělat, dojde-li k nehodě. Tento kurz je tak vhodný jako přípravný kurz pro certifikaci European Tree Worker. Podmínkou tohoto kurzu jsou dostatečné lezecké schopnosti zájemce! Absolventi kurzu obdrží účastnický list a také osobní ohodnocení. 

Kurz si můžete závazně objednat zde. 
Kdy: pátek 22.4.2016 cca 9 - 17h
Kde: Sportovní centrum Nymburk, Sportovní 1801, 28835 Nymburk
Cena: 2.500 Kč 

Obsah kurzu:
Praktický nácvik simulovaných úrazů ve stromolezení a práci s motorovou pilou.
Reálné zásahy na stromech a okolí dle připravených scénářů. 


Kurz praktické stromolezecké záchrany