Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Soutěž o nejlepšího zaplétače lan na světě

Videa profíků v zaplétání arboristických lan různých konstrukcí na čas.

Treestuff.com, dodavatel arboristického vybavení na americkém kontinentě, vyhlásil na youtube soutěž o nejrychlejšího zaplétače lan na světě. Výherce, tedy nejrychlejší zaplétač lan světa, obdrží dárkovou poukázku v hodnotě 500 USD (11.800 Kč) na nákup vybavení právě na Treestuff.com

Pravidla soutěže naleznete na youtube kanále Treestuff zde

Chcete vidět, jak se zaplétají arboristická lana různých konstrukcí na čas? Přinášíme Vám zde pár videií těch nejlepších zaplétačů světa. Nepřijde Vám, že už je to hec, kdo to zaplete rychleji? Nám to totiž tak přijde :-)Už Vás nebudeme více napínat, můžete se koukat a žasnout, jak válí mistři svého oboru.

Dosud nejrychlejší Erik Vega, čas 5:08 (trumfne ho někdo?):

Phil Whitten, čas: 7:06:

Dr. O z SherrillTree, čas: 4:28


QuickSilver opět z SherrillTree, čas 3:37 (Erik Vega má co dohánět ;-)):

Nezbývá než jen sledovat youtube nebo facebook s označením #BeatErikVega a #treestuff a počkat si na vítěze do září. Schválně, jestli se najde i někdo z naší domoviny ;-)


Worksafety.cz připravuje workshop zaplétání arboristických lan, který by se měl konat na podzim. Měli byste o takový kurz zájem? Vyplňte prosím náš dotazník zde. Nejen že nám pomůžete kurz vyladit tak, aby vyhovoval co největšímu počtu zájemců, ale zároveň máte možnost jeho konání nezmeškat a přihlásit se mezi prvními.