Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Speciální slevová akce 10% v rámci 20. ME ve stromolezení

Stánek worksafety.cz s arboristickým vybavením nemůže v Praze chybět! Využijte 10% slevu na vybrané produkty.

Arboristické závody patří k největším událostem každého roku. Vždy se na ně už od zimy těšíme. Zajásali jsme, když jsme se dozvěděli, že letošní ročník Mistrovství Evropy se bude konat v Praze. Již tento víkend se do pražské Stromovky sjedou ti nejlepší arboristé-stromolezci starého kontinentu. Podrobnosti o závodech naleznete v našem článkuStánek worksafety.cz nabídne kousky základního vybavení, které stromolezec ke své práci potřebuje. Neváhejte nás v Praze navštívit, podívat se, co je nového, či vyzkoušet arboristické pomůcky. Budeme tam! A Vy?

V rámci Mistrovství Evropy jsme pro všechny návštěvníky závodů připravili speciální akci: 10% slevu na všechna lana, 10% slevu na výrobky Climbing Technology a 10% slevu na lezecké oblečení ArbPro

Tato akce (*) platí na nákup zboží na místě: na všechna lana, na veškerý sortiment Climbing Technology a veškeré oblečení ArbPro

Tato jedinečná slevová akce tedy platí při osobním odběru zboží, nebo provedení osobní objednávky na zboží v akci (platí i na produkty, které nebudeme mít s sebou) v době konání závodů o Mistra Evropy 2016 v Praze, tj. od 1.7. cca 12 hodin do 3.8. cca 16 hodin. 

(*) Slevy nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi. Slevy se nesčítají. Slevu nelze uplatnit při objednávce přes eshop či telefonicky.