Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Představujeme: lezecké chyty a posilovací panely značky Makak

Lezecké chyty a posilovací panely pro malé i velké. Kvalitní česká výroba.

Někteří naši zákazníci projevili zájem o posilovací panely a žádali nás o rozšíření nabídky lezeckých chytů. My plníme jejich přání a do našeho sortimentu tyto komponenty přidáváme. Oslovili jsme jednoho z předních českých výrobců lezeckých chytů společnost Makak Climbing s.r.o. z Jablonce nad Nisou a na jejich doporučení vám nabízíme jedny z nejprodávanějších a nejoblíbenějších typů posilovacích panelů a lezeckých chytů, které vyrábějí.


Jaké přednosti nabízejí lezecké chyty Makak?

V první řadě jsou chyty vyráběny technologií "Mild surface", což znamená, že struktura povrchu je tvořena jemnými, stejně velkými kuličkami. Tyto jemné kuličky vystupují nad povrch chytů, tím pádem nedochází k jejich zanášení a opotřebení tak rychle, jako u chytů jiných výrobců. Dále je tento speciální povrch šetrnější ke kůži na prstech. Další výhodou je, že tření mezi prsty a chyty se v průběhu životnosti chytu mění méně než u klasických chytů. Chyty jsou vyráběny tak, aby je bylo možné upevnit na stěnu třemi běžně používanými a dostupnými šrouby, a to šroubem se zapuštěnou hlavou, šroubem s válcovou hlavou a šroubem s půlkulatou hlavou.

V druhé řadě jsou chyty Makak většinou vyráběny jako skořepinové. Takže jejich hmotnost je poměrně nízká i při zachování jejich pevnosti. Musíme také zmínit fakt, že chyty umístěné na lezeckou stěnu, mají menší tendenci k protáčení.

Všechny chyty společnosti Makak jsou certifikovány Strojírenským zkušebním ústavem, s.p. dle norem EN 12572-3 a EN 71-3.

Z našeho sortimentu lezeckých chytů vám nabízíme sety: Big Set Boule, Big Set Cheese, Big Set Geometrie, Big Set Mix, Big Set Molekuly, Big Set Nazca, Big Set Stones a Big Set Svaly.

Nezapomněli jsme ani na nejmenší lezce. Pro ně můžete vybírat z hezkých sad chytů s tvary prehistorických zvířátek nebo ZOO zvířátek.

K čemu slouží posilovací panely Makak?

Jedná se o speciálně vytvořené panely s různou velikostí otvorů, které se pomocí inbusových šroubů připevní ke stěně. Jsou určeny k tréninku a posilování svalů horních končetin, tedy svalů v oblasti pletence ramenního, svalů předloktí a ruky. Dále k posilování zádových svalů zejména horní a střední partie a k posilování břišních svalů. Posilovací panely Makak jsou oblíbeným tréninkovým doplňkem lezců.

Všechny posilovací panely společnosti Makak splňují normu EN 12572 – 3.

Z našeho sortimentu vám nabízíme posilovací panel TB05 a TB02 – M.Věříme, že rozšíření našeho sortimentu vás zaujalo a nyní již můžete začít plánovat umístění lezeckých chytů nebo posilovacích panelů.

Makak posilovací panel TB02 - M

Makak posilovací panel TB05

Makak dětské lezecké chyty PRERETRO

Makak lezecké chyty Big Set Boule

Makak lezecké chyty Big Set Cheese

Makak lezecké chyty Big Set Geometrie

Makak lezecké chyty Big Set Molekuly

Makak lezecké chyty Big Set Nazca

Makak lezecké chyty Big Set Stones

Makak lezecké chyty Big Set Svaly

Makak lezecké chyty Big Set Mix