Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Buďte dobře vidět s hi-viz věcmi

Jaké jsou k dispozici oděvy a ochranné pomůcky z reflexních materiálů?

Podzim a zima jsou obdobím, kdy se rychleji stmívá a mnohdy bývá šero a tma i přes den. Vaše bezpečnost si proto žádá hi-viz vybavení – oděvy a ochranné pomůcky z reflexních materiálů. Budete tak dobře rozeznatelní až na vzdálenost 220m. Velmi se hodí při pohybu v blízkosti špatně osvětlených vozovek nebo při jiných příležitostech, kdy je nutné být dobře vidět.


Jaké hi-viz věci jsou dostání

Hi-viz věci se řadí mezi OOPP neboli osobní ochranné pracovní prostředky, které musí mít pracovníci ve výškách a nad volnou hloubkou. Pro tyto pracovníky je hi-viz vybavení nezbytností, ale vám také může zachránit život. Často se setkáte s tím, že lidé nosí reflexní pásky na ruce, batohu, kufru nebo kabelce. Určitě to není na škodu, lepší než nic, ale je to velmi malá reflexní plocha, která za snížené viditelnosti nemusí být dobře vidět. Pokud chcete být skutečně dobře vidět, pořiďte si raději

- hi-viz bundu,
- hi-viz fleecovou mikinu,
- hi-viz mikinu,
- hi-viz polokošili,
- hi-viz vestu nebo
- hi-viz triko.

Pro podzimní a zimní jsou samozřejmě vhodné vrchní reflexní vrstvy. Tričko, které schováte pod klasickou bundu, nebude mít potřebný efekt ;)

Reflexní prvky jsou i na spoustě dalších věcí, než na těch, které jsme zmínili výše. Bezpečnost a dobrá viditelnost je na místě u pracovních přileb, zachycovacích postrojů nebo batohů.Hi-viz věci ochrání i vaše děti

Cestuje vaše dítě na podzim a v zimě samo do školy nebo za kamarády? Pořiďte mu reflexní vestu s motivy dinosaurů nebo dětský hi-viz batůžek v hravých provedeních. Spojíte tak bezpečnost se stylovým provedením. Vždyť i děti se chtějí líbit! A ani když jdete společně v méně osvětlených úsecích, nezapomeňte svého prďolu vybavit hi-viz věcmi.

O tom, které výrobky pro zvýšenou viditelnost vašich dětí doporučujeme, jsme psali na našem blogu.


Sip Protection 1XSK pracovní bunda

Sip Protection 1SMW pracovní bunda W-Air

ARDON hi-viz mikina B303

PROFIFOREST fleesová mikina POLAR VISIBLE

ARDON hi-viz polokošile S277

ARDON výstražná vesta ALEX

ARDON triko s reflexním pruhem XAVER

Sip Protection 397A tričko s vysokou viditelností

KASK pracovní přilba PLASMA WORK Hi-Viz SSES

PETZL zachycovací postroj Newton Easyfit Hi-Viz

LittleLife reflexní vesta SAFETY VEST

LittleLife dětský batoh Hi-Vis Kids ActionPack - 3l

LittleLife dětský batoh Hi-Vis Kids ActionPack - 6l