Zboží skladem expedujeme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Zaměřeno na jídlo a pití: co vzít s sebou na letní festivaly a kempování

Jaké nádobí na kempování a outdoorové nádobí se vám bude hodit.

Léto je tady! Čas kempování, výletů do přírody a nespoutaných festivalů, který provází nejen krásná příroda a skvělá hudba, ale také hlad a žízeň. A my vás na to připravíme. Víme, jaké nádobí na kempování a outdoorové nádobí se vám bude hodit. Třeba na takovou průhlednou placatku nebo skládací láhev nedáte dopustit. A co ještě se vám bude hodit?


Pijte, co hrdlo ráčí. Ale prakticky a stylově!

O prázdninách a v krásném počasí je chuť nejen na vychlazené limonády, dobré pivo, ale také na domácí pálenku nebo vinný střik. Myslíme na vás, a proto jsme naskladnili několik novinek právě pro tyto účely.


Průhledná placatka GSI láhev Boulder Flask 296 ml

Placatka GSI Boulder Flask je neobyčejná:

- Průhledná, takže vidíte, kolik nápoje vám ještě zbývá.
- Odolná, protože je vyrobena z velmi kvalitního plastu.
- Pohodlná, což znamená, že se díky svému pogumovanému lemu a uzávěru dobře drží.
- Praktická, za což vděčíme jejímu širokému hrdlu, které se snadno a rychle plní a zároveň se jednoduše vymývá.Skládací láhev GSI Highland Flask

Skládací láhev GSI Highland Flask o objemu 275ml má jednoduchý design a praktickou velikost. Ovšem to nejzajímavější na ní je to, že ji lze srolovat do batohu nebo kapsy. Disponuje širokým hrdlem pro snadné plnění a užitečným očkem pro zavěšení. Láhev navíc nese označení BPA FREE (neobsahuje zdraví škodlivý Bisfenol A).

Tato skládací láhev má ještě svou větší kopii. Pro velké žíznivce je k dostání varianta skládací láhve GSI Highland Fifth Flask o objemu 750ml, která je rovněž srolovatelná do batohu nebo kapsy.

"V letních vedrech je potřeba dodržovat pitný režim. Nejnovější studie uvádějí, že bychom denně měli vypít kolem 1,5 litru vody. A toto množství tekutin popíjet během celého dne. Průběžně. Tak, abychom v ideálním případě nepocítili žízeň. Žízeň je totiž známka nedostatku tekutin v těle. Ale ani to s pitím nepřehánějte. Více než 3 litry vody denně mohou ublížit vašim ledvinám."

Vedle novinek, které jsme zmínili výše, vám ale samozřejmě můžeme doporučit i některé z našich stálic na e-shopu.Nepřevrhnutelné skleničky pro nešiky

Tuhle skleničku na víno se nemusíte bát postavit do trávy nebo kamkoliv jinam vás napadne. Její stabilita je obdivuhodná. Pořídit si ji můžete ve třech provedeních:

- Nepřevrhnutelná plastová sklenička na bílé víno o objemu 340ml.
- Nepřevrhnutelná plastová sklenička na červené víno o objemu 435ml.
- Nerezová sklenička na bílé víno, kterou nelze převrhnout, o objemu 345ml.

K tomu, aby bylo bílé víno dokonce i vychlazené, vám skvěle poslouží chladící box.Skládací skleničky na víno a šampaňské

Pro fajnšmekry ovšem máme i klasické skleničky na víno a šampaňské. Oproti skleněným skleničkám mají však jeden rozdíl – nožičku lze odšroubovat pro jejich snadnější a pohodlnější transport. Jak plastová sklenička na šampaňské, tak nerezová sklenička na bílé víno a nerezová sklenička na červené víno jsou velmi odolné a vydrží i horší zacházení. Protože co si budeme povídat, při kempování je opravdu snadné cokoliv podřít a rozbít.

Během kempování a protančených nocí na festivalech se vám 100% bude hodit také termoska, která uchová teplé a studené nápoje. Ruku do ohně dáme za termosky Esbit. Například termoska Esbit o objemu 0,5 litru stojí za to, protože je antibakteriální a s protiskluzovým povrchem.Kompletní výbava pro všechny jedlíky aneb jídlo na cesty se vždycky hodí

Je to velmi jednoduché. Stačí vzít plynový kempingový vařič Yate, na něj postavit hrnec nebo pánev Esbit s nepřilnavým povrchem a dovnitř vložit porci vydatného jídla Lyo Food. A je hotovo. Pak už jen připravíme misku GSI, do ruky vezmeme turistický příbor Yate, který obsahuje navíc otvírák, naložíme dobrotu a můžeme se pustit do díla. No a kdyby vám náhodou něco zbylo, termoska na jídlo to všechno dobře uschová na později.

Dobrou chuť ;-)