LÉTO V TOPU: Petzl, Singing rock a Edelrid nyní s 15% slevou s kódem "LETO15". Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Nepropásněte nový termín Kurzu praktické stromolezecké záchrany!

22.06.2020

Pro velký úspěch a na základě vašeho zájmu, jsme se rozhodli zveřejnit nový termín Kurzu praktické stromolezecké záchrany. Ten se bude konat dne 22. 06. 2020 v Arboretu Fakulty lesnické a dřevařské v Kostelci nad Černými lesy. Tento kurz je určen pro zkušené lezce, zejména stromolezce, při kterém si vyzkouší simulaci zranění způsobených při práci ve stromě.

Na několika stanovištích si každý z účastníků vyzkouší několik simulací nejběžnějších zranění, ke kterým může dojít při práci na stromě. Kromě praktické části záchrany, ve které budete mít možnost zdokonalit své lezecké techniky při zachraňování kolegy, se dozvíte také o teoretických postupech, co dělat, dojde-li k nehodě.

Výstupem tohoto kurzu je účastnický list a osobní hodnocení.

Počet míst je omezen. Přihlaste se tedy co nejrychleji.

Těšíme se na vás!


Tento kurz je tak vhodný pro ty, kteří se chystají na certifikaci European Tree Worker

V rámci kurzu bude jedna ze simulací sloužit jako zkouška pro certifikaci ETW. V rámci této jedné konkrétní simulace musí účastník provést záchranu zraněného arboristy během 15 minut. Tato zkouška není podmínkou absolvování školení, bude však uznávána při certifikaci ETW pořádané Arboristickou akademií a také SZKT.


Kurz praktické stromolezecké záchrany