LÉTO V TOPU: Petzl, Singing rock a Edelrid nyní s 15% slevou s kódem "LETO15". Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Knižní novinka – Kontroly stavu stromů

... při prohlídkách silničních komunikací. Příručka k evidenční činnosti pracovníků správ komunikací.

... při prohlídkách silničních komunikací.
Příručka k evidenční činnosti pracovníků správ komunikací.


Představujeme další zajímavou knižní novinku z dílny odborníků Arboristické akademie. Tato publikace má název Kontroly stavu stromů, jejímiž autory jsou Ing. Jaroslav Kolařík, Ph.D., Josef Grábner, DiS. a Ing. Otakar Kozák.

Obsahem této knihy jsou základní definice postupů při kontrolní a evidenční činnosti pracovníků správ komunikací s hlavní pozorností věnovanou správě komunikací dálničního typu, silnic I. třídy, ale také při kontrolách komunikací nižších tříd. Ustanovení této příručky platí pro management doprovodné zeleně silnic, dálnic a veřejně přístupných účelových komunikací ve volné krajině i v zastavěném území.

Již skladem,
můžete objednat na našem e-shopu.

Vzhledem k tomu, že se Arboristická akademie rozhodla pokračovat ve vydávání metodických příruček k jednotlivým titulům arboristických standardů, můžete se i do budoucna těšit na další zajímavé publikace týkající se arboristických témat.

Sledujte naše novinky, blog,
facebook, youtube video kanál


Kontroly stavu stromů - kniha

Řez stromů - kniha

Ochrana dřevin při stavební činnosti - kniha