Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Rock Exotika Akimbo

Unikátní zařízení pro hladký výstup i sestup.

Unikátní zařízení pro hladký výstup i sestup. 


Představujeme unikátní a jedinečnou novinku z dílny značky Rock Exotica, která je svou kompaktností určena nejen pro výstup a sestup, ale také pro pracovní polohování na stacionárních lanových systémech SRS (SRT) a systémech s pohybujícím se lanem (technika zdvojeného lana MRS).

Tou novinkou je lehké arboristické zařízení Rock Exotika Akimbo, které svou "vychytaností" umožňuje uživateli založit lano bez použití jakéhokoliv nářadí a provlékání. Patky tohoto zařízení lze upravit tak, aby zvyšovaly nebo snižovaly tření a aby se přizpůsobily změnám hmotnosti uživatele, prostředí nebo přirozenému opotřebení kontaktních ploch výrobku. Rock Exotica Akimbo se velice snadno otevírá nejen při jeho instalaci, ale také při jeho demontáži.

Toto unikátní arboristické zařízení je určeno pro lana o průměru 11,5 - 13mm, která jsou schválena pro použití při pracovním zatížení do 100kg (WLL) nebo do 130kg (WLL). Seznam vhodných, schválených lan naleznete v popisu produktu Rock Exotica Akimbo. Rock Exotica třecí zařízení AKIMBO