Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Sponzorujeme amatérský sportovní tým Ing.Canyon

Vybavení pro canyoning od worksafety.cz.

Canyoning je náročný adrenalinový sport vyžadující dobrou psychickou i fyzickou kondici, který nelze "dělat" bez kvalitního vybavení. Při canyoningu se zdolávají kaňony horských potoků a říček ve směru jejich toku za použití různých technik, jako je slaňování skalních stěn nebo vodopádů. Dále pak plavání nebo brodění v prudké a chladné vodě, skoky do tůní a jezírek, přelézání balvanů a napadaných stromů. V případě vhodných podmínek se vodní koryta využívají jako skluzavky (tobogán).

Ti, kteří podlehli canyoningu zažívají dobrodružství, na která se pravděpodobně jen tak nezapomíná. Tito nadšenci se dostávají do tak odlehlých a nepřístupných míst, které si my, nezúčastnění, asi neumíme ani představit.


Mezi ty, které canyoning baví a podlehli mu, patří také Cais, Ferry, Tomáš a Martin z amatérského sportovního týmu Ing. Canyon. Tito pánové již několik let pravidelně odjíždějí na canyoningové expedice a zažívají to báječné, co tento sport nabízí.

Pro rok 2021 se rozhodli uspořádat expedici do nejjižnějšího švýcarského kantonu Ticino. Jejich cílem mimo jiné bylo také zdolat jeden z nejdelších kaňonů v oblasti Iragna a Helicanyoning a průstup kaňonem Boggera. 

A vzhledem k tomu, že těmto chlápkům fandíme, rozhodli jsme se je i tentokrát sponzorovat vybavením, které jim jistě přijde vhod.