Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Nové profesionální vaky značky Teufelberger

Ideální na materiál, nářadí i další výbavu.

Ideální na materiál, nářadí i další výbavu.


Jako novinku jsme na náš e-shop zařadili tři nové profesionální vaky značky Teufelberger, které jsou určené pro transport materiálu a všech dalších komponentů pro vaši práci. Díky těmto vakům budete mít své vybavení přehledně uskladněné, a to dle vašeho přání. Všechny vaky mají několik společných rysů, a to:

- precizní zpracování,
- robustnost,
- pevnost,
- odolnost vůči vodě a
- zejména možnost využití praktických pásků, pomocí kterých si vybavení přehledně připevníte tak, jak vám vyhovuje.


Teufelberger vak Lazy Mule 80l

Prvním vakem je Teufelberger Lazy Mule o objemu 80l. Jako jediný z představovaných vaků má pro snadný transport kolečka.

Teufelberger vak Mighty Mule 80l

Druhým vakem je Teufelberger Mighty Mule také o objemu 80l. Oba tyto vaky jsou voděodolné i vodotěsné. Díky flexibilní a chytré konstrukci si je může uživatel přizpůsobit podle svých představ.Teufelberger vak Gear Mule

Třetím, nejmenším vakem je Teufelberger Gear Mule. Jeho objem je 15 -20l a je určen zejména pro uskladnění drobného nářadí, a to pomocí pásků, které jsou součástí balení. Tento vak je voděodolný a jeho výhodou je, že jej velice snadno můžete připevnit jak k vaku Teufelberger Lazy Mule, tak k vaku Teufelberger Mighty Mule. Pokud vás tyto praktické profesionální vaky zaujaly, již nyní jsou dostupné na našem e-shopu.

Teufelberger vak Lazy Mule 80l

Teufelberger vak Mighty Mule 80l

Teufelberger vak Gear Mule