Zboží skladem expedujeme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Pily Silky pro podzim 2022

Pevné, silné a zaručeně spolehlivé.

Pevné, silné a zaručeně spolehlivé.


Máme tu podzim, což znamená, že arboristické a sadařské práce spojené s ořezy stromů jsou v plném proudu. Proto vám chceme představit některé zajímavé a nové „kousky“ vysoce kvalitního japonského výrobce pilek Silky. Řada z vás má výrobky značky Silky ověřené, oblíbené a již je ke své práci využívá. Ale i přesto, přečtěte si informace o těchto novinkách, které na vás již nyní čekají na našem e-shopu.


Skládací pily Silky Katanaboy

Začněme tou, která má největší délku listu, a to 1 m Silky Katanaboy 1000-5-2.5. Jedná se o jednu z největších skládacích pil na trhu. Pila má velké zuby, které jsou vhodné zejména na řezání čerstvého dřeva. Své využití nalezne například při údržbě lesa nebo sadu a všude tam, kde je potřeba kompaktní, ale zároveň účinný nástroj. Čepel této skládací pily je potažena niklem. Její hmotnost je 2,4 kg, délka v rozloženém stavu 2,23 m a ve složeném stavu 1,2 m. 

Druhou skládací pilou, jejíž délka listu je 65 cm je Silky Katanaboy 650-4. Její hmotnost je 1,27 kg, délka v rozloženém stavu 147 cm a ve složeném stavu 80 cm. Tuto pilu je možné využívat totožně, jako její „kolegyni“ s délkou listu 1 m.

Poslední pilou s nejmenší délkou listu, a to 50 cm je Silky Katanaboy 500-5 o hmotnosti 920 g. Délka této pily v rozloženém stavu je 119 cm a ve složeném stavu 67 cm. Její využití je totožné s dvěma předchozími pilami. Teleskopická pila Silky Forester 3000-7.5.

Nyní se přesuneme k teleskopickým pilám. Jako novinku přestavujeme Silky Forester 3000-7.5. Tato teleskopická pila má všechny rysy, které lze od takového profesionálního nástroje očekávat. Byla navržena s důrazem na nízkou hmotnost, která je pouhých 1780 g a kompaktní rozměry. Oválná tyč se dvěma upínacími mechanismy zajišťuje výbornou pevnost a přesnou manipulaci. Úzká čepel pily se dostane i do hustěji zarostlých míst. Zároveň se s ní dobře manipuluje i ve výškách. Díky zubu na konci čepele nebude pila z řezu vypadávat a zároveň s ní lze snadno odsekávat menší větve.Mačeta Silky Yoki 270

Poslední novinkou je mačeta Silky Yoki 270, která je vyrobena z jednoho kusu legované oceli s chromovou povrchovou úpravou. Čepel této mačety má zahnuté ostří o délce 27 cm, které hladce seká. Rukojeť se skládá ze dvou do sebe zapadajících gumových částí. Toto bez šroubové řešení tlumí výrazně více vibrací, než kdyby byla rukojeť k čepeli napevno přidělaná. Zároveň se skvěle drží, a to i za mokra nebo při práci v rukavicích. Součástí mačety je pevné pouzdro, které chrání ostří a zajišťuje bezpečnost uživatele při transportu. Oko na konci rukojeti je určené k uvázání nebo zavěšení.Uvažujete o koupi některého z výše popsaných produktů?

Stačí pouze vytvořit objednávku a zboží bude za pár dní u vás. Přejeme hezké podzimní dny s pilami Silky.

Silky skládací pila Katanaboy 1000-5-2.5

Silky skládací pila Katanaboy 500-5

Silky skládací pila Katanaboy 650-4

Silky teleskopická pila Forester 3000-7.5

Silky mačeta Yoki 270