Načítám...
Máte v sobě stromolezce? Pak potřebujete pořádn...
  Zpět na úvod

Datum 20. 7. 2015

Kvalitní oblečení s dlouhou životností je základ každé dobré expedice, výstupu nebo příjemného dne v korunách stromů. Samozřejmě nejen oblečením je živ lezec, neb je k tomu všemu nutno ještě přičíst všemožné provazy, sedáky, polohovací blokanty a jiné bezpečnostní prvky. Nicméně oblečení je pořád minimálně důležitou součástí, tak se na něj pojďme podívat trochu více do hloubky, konkrétně se zaměříme na kalhoty.

U nás na worksafety.cz jsme všichni aktivní lezci či outdoor nadšenci, no a jelikož do eshopu nepouštíme nic, s čím bychom neměli osobní zkušenost, tak jsme si i v případě stromolezeckých kalhot pečlivě vybrali naše dodavatele, které jsme si následně sami vyzkoušeli přímo v akci. Vybrali jsme pro Vás tři zástupce kalhot na našem eshopu, které se budou hodit každému, kdo chce na svět hledět z výšky.

SIP Protection 1SSV
Základní lezecký model kalhot od společnosti SIP Protection, kterou jsme Vám představili dříve, nabízí vše, co byste mohli od takových kalhot požadovat. Zesílená a přitom lehká tkanina, šikovné kapsy na zip, háčky na tkaničky od bot a celkově volnější střih jsou dohromady ideální prvky na lezení na stěně i na skále. Dostatečné množství elastanu a unikátní složení Teflon Shield Pro + Pezatec zaručí dostatečnou životnost a odolnost i při větším namáhání.

ArbPro Climbtech pants
Víceúčelové lezecké kalhoty budou skvělými společníky pro všechny arboristy, kteří hledají dobrou kvalitu za příjemnou ceny. Elastické kalhoty ze zesíleného materiálu jsou ještě vyztuženy v oblasti kolenou a vnitřní strany nohou. Pohodlné kalhoty Vás nebudou omezovat ani pří náročnějších výstupech a díky integrovaným manžetám budete v bezpečí před proniknutím nečistot a klíšťat. 4 přední a jedna boční kapsa navíc zaručí, že vše co potřebujete s sebou na výstup vždy pohodlně najdete.

Pfanner Gladiator
Pro lezce, kteří nechtějí žádné kompromisy jsou určeny kalhoty modelu Gladiator od firmy Pfanner. Tyto kalhoty jsou extrémně pevné v tahu a díky Stretch-Air technologii představují ideální volbu pro všechny stromolezce, kterým zaručí skutečnou volnost pohybu. Funkční podšívka spolu s ventilačními zipy umožňuje celoroční použití těchto kalhot, vodoodpudivý povrch zabezpečí Vaše pohodlí za každého počasí. Chrániče na kolena jsou snímatelná stejně jako manžety proti nečistotám, sněhu či klíšťatům. Pokud hledáte skutečně profesionální a odolné kalhoty pro lezení v náročnějších podmínkách, určitě jděte do gladiátorů.

Sip Protection 1SSV lezecké kalhoty

Výrobce: SIP® Protection

PRODEJ UKONČEN! Super lehké lezecké kalhoty poskytující bezkonkurenční flexibilitu.

již nedostupné

4 135 Kč2 481 Kč2 050 Kč bez DPH

Detail

Arbpro kalhoty Climbtech Pants

Výrobce: ARBPRO

PRODEJ UKONČEN! Velmi oblíbené arboristické kalhoty. Pohodlné, pružný materiál, zesílená kolena.

již nedostupné

2 965 Kč2 450 Kč bez DPH

Detail

Pfanner arboristické kalhoty GLADIATOR OUTDOOR
1

Pfanner arboristické kalhoty GLADIATOR OUTDOOR

Výrobce: PFANNER

PRODEJ UKONČEN! Kvalitní, ověřené a pohodlné outdoorové kalhoty vhodné i pro arboristy.

již nedostupné

4 740 Kč3 917 Kč bez DPH

Detail

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz