Načítám...
EN 15151-1: Brzdicí prostředky s manuálně asist...
  Zpět na úvod

Horolezecká výzbroj - Brzdicí prostředky - Část 1: Brzdicí prostředky s manuálně asistovaným blokováním - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení

Tato evropská norma stanovuje bezpečnostní požadavky a metody zkoušení pro brzdící prostředky s manuálně asistovaným blokováním, které se používají při horolezectví, lezení a obdobných činnostech pro jištění, a které mají funkci manuálně asistovaného blokování, aby chránily před pádem a/nebo které jsou určené pro slanění regulovanou rychlostí. Tato evropská norma je určená pro brzdící prostředky, které jsou zatěžované jednou osobou a které jsou používané s horolezeckými lany podle EN 892. V případě slaňování nebo spouštění je tato norma určena také pro brzdící prostředky používané s nízko průtažnými lany s opláštěným jádrem podle EN 1891.

Není určena pro manuální brzdící prostředky, které jsou předmětem EN 15151-2:2012, nebo pro plně automatické pevně instalované prostředky.

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz