Načítám...
EN 14458: Ochranné obličejové štíty a hledí och...
  Zpět na úvod

Prostředky k ochraně očí - Ochranné obličejové štíty a hledí ochranných přileb pro hasiče, pracovníky sanitních vozů a záchranných služeb

Tato norma platí pro hledí speciálně navržené jako výbava používaná s přilbami, které používají hasiči a záchranáři podle příslušné situace. Mají za cíl poskytnout ochranu proti různým nebezpečím, se kterými se lze setkat při zdolávání požárů, služebními povinnostmi sanitních a záchranných služeb, kromě nebezpečí týkajících se dýchání kouře, plynů či výparů. Norma  dále určuje minimální požadavky na konstrukci, optické vlastnosti, použité materiály, odolnost proti stárnutí, kompatibilitu s ostatními prostředky, odolnost proti extrémním teplotám, odolnost proti korozi, vidění, ergonomii, odolnost proti částicím s vysokou rychlostí, odolnost proti chemikáliím a odolnost vůči teplu.

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz