Načítám...
Vánoce se blíží...
  Zpět na úvod

Datum 6. 12. 2016

S nákupem dárků pod stromeček se nevyplatí otálet. Jednak některé výrobky nemusí být skladem, dvak s blížícími se svátky stoupá vytíženost dopravců. Udělejte si strejčka a pořiďte dárky zavčasu, aby vaši nejdražší dostali to nejlepší a aby vy jste si mohli užít v klidu adventní čas a samotné vánoční svátky. 

darek.png

Náš tým vybral to nejlepší vybavení z e-shopu worksafety.cz pro všechny pracovníky, kteří nemají tak úplně tradiční povolání. Arborista a výškový pracovník se sice pohybují nad zemí, ale ke každému povolání je potřeba jiné oblečení a vybavení. Zároveň jsme vytipovali ty nejlepší produkty pro horolezce a outdoorové nadšence. V neposlední řadě jsme vybrali i dárečky pro děti

Pokud byste potřebovali s výběrem vánočních dárků poradit, zavolejte či napište nám, rádi vám pomůžeme vybrat ten nej dárek pro vaše nejdražší. Pokud u nás váš partner nakupuje, vymyslíme i dárek na míru. 

Kategorii Tipy na VÁNOČNÍ DÁRKY naleznete zde

Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.
Data nutná k vyhodnocení nákupu a porování cen a služeb portálem heureka.cz