Zboží skladem odesíláme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Worksafety.cz na cestě veletrh Baumpflegetage

Opět se chystáme na nadcházející veletrh Deutsche Baumpflegetage v Augsburgu, který se koná od 23. do 25. dubna. Těšíme se na tuto cestu jako na inspirativní zážitek plný inovací a novinek ve vybavení a technikách péče o stromy.

Veletrh Baumpflegetage není jen běžnou výstavou, ale komplexní akcí plnou přednášek, workshopů a stromolezeckého fóra. S naším týmem se každoročně účastníme, abychom získali novinky a tipy, které pak přinášíme vám. Tato událost poskytuje skvělou příležitost k setkání s kolegy z našeho odvětví a s našimi dodavateli, se kterými spolupracujeme. Je to ideální prostředí pro navazování kontaktů, sdílení informací a posilování vztahů v oblasti péče o stromy. 

Na Veletrhu Dní péče o stromy se můžete těšit na exkluzivní představení novinek od předních výrobců arboristického a stromolezeckého vybavení, jako jsou DMM, Teufelberger, Petzl, Courant, Edelrid, Gefa, Sip Protection, Solidur a mnoho dalších specialistů v oblasti péče o stromy. Tématem letošních přednášek je "Biologie a ochrana stromů: Vliv změn klimatu na jejich růst". Třídenní maratón přednášek je rozdělen do tematických bloků, zaměřených převážně na péči o stromy v urbanizovaných prostředích. V neposlední řadě se můžete těšit na Stromolezecké fórum, kde přední odborníci ve stromolezení představí nejnovější techniky, tipy a technologie.

Veškeré informace o veletrhu Deutsche Baumpflegetage naleznete na tomto odkaze.

Na co se nejvíce těšíme?

Samozřejmě na prezentaci výrobce DMM a jejich dlouho očekávané novinky - arboristického postroje KINISI MAX, který budeme mít možnost prozkoumat před jeho dostupností v prodejně worksafety.cz. Zjistíme o něm co nejvíce informací, proč má být jedním z nejlepších arboristických sedáků ever. :-)

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu worksafety.cz, kde bude přísun novinek přímo z akce.