Zboží skladem expedujeme do druhého dne. Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč máte dopravu ZDARMA! Více informací.

Školení a kurzy

Školením výškových prací a stromolezení se věnujeme již od roku 2010, a díky vytrvalé práci jsme mohli v roce 2021 otevřít výcvikové školicí centrum ROPE HALL, které se nachází nedaleko kamenné prodejny worksafety.cz, v Kolíně.

Školicí centrum slouží jako domovská základna pro školení výškových prací, stromolezení, kurzy BOZP a první pomoci. Kurzy pořádané ROPE HALL naleznete zde. Halu je možné si pronajmout pro vlastní školení nebo výcvik, stejně tak je možné vytvořit školení na míru dle požadavků zákazníka či společnosti. Zároveň jsou tréninková hala i školicí místnosti k dispozici k pronajmutí pro komerční účely. 

Kurzy ROPE HALL jsou vedeny profesionálními lektory s mnohaletými zkušenostmi a praxí v oboru (výškové práce, arboristika, stromolezení, záchrana). Naši lektoři se neustále vzdělávají na kurzech v České republice, ale i ve světě. Zároveň se účastní mezinárodních soutěží v průmyslovém lezení a stromolezení, ze kterých si přivážejí úspěchy. Sledují také oborové novinky a trendy, navštěvují mezinárodní veletrhy a v neposlední řadě jsou v úzkém kontaktu s předními světovými výrobci OOP pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Jejich nadšení a profesionální přístup poznáte ihned, jejich práce je totiž jejich velkým koníčkem!

ROPE HALL školicí místnost